jirka F

Který film byste mně doporučili na dnešní večer?

Nejlepší odpověď
Rokio

C) Četnické humoresky

Humor je koření života.

Další odpovědi
df

E) mám jinou odpověď

Třinácté patro

Savier

C) Četnické humoresky

Filip84

D) jiný film

La novena puerta (1999) je na Tebe moc náročný film, na to intellektuálně nestačíš.

John Wick (2014), sice, intellektuálně zvládneš (snad 😅), ale zase by Tě to rozrušilo. Není vhodný pro pacienty s hlavou a přerostlý děti.

Četnické humoresky (2001–2007) jsou kardinální krávovina. Máš žít přítomným okamžikem, ne se „učit“ illusi o minulosti.

Pro Tebe bude vhodné Kino Anónima (MEX, 2021). V hlavní roli je tam Annie Natalia Cabello (2002), a když se líbí i mně (na mně byla, v době hraní, moc mladá!), tak Tobě se bude líbit taky – je Ti věkově blízká (kdyby se Ti náhodou nelíbila: „Může mladý komsomolec kritisovat politiku VKP(b)?“ – „Může, ale škoda mladého života!“😈). Zápletka je jednoduchá, prostředí positivní: ideální pro Tebe! 😎

Zdroj: https://es.wi­kipedia.org/wi­ki/An%C3%B3ni­ma_(pel%C3%AD­cula)

elkon

E) mám jinou odpověď

Třeba můj oblíbený, Nebožtíci přejí lásce. nebo XXX Nová dimenze.

Drap

D) jiný film

jiný film

Disraeli

Drap to zase zabil 😅

Filip84

Disraeli: Tady vidíš, proč – ausgerechnet jemu! – nemůžeš „nachystat“ jinou odpověď! 😅😅😅

jirka F

Filipe: John wick jsem jednou náhodou viděl a nic se mně nestalo. 😐

Filip84

jyřýk🤪: Ale opravdu, ale opravdu!, jenom náhodou! 😅🤪