annas

Který český filmový a divadelní herec hrával většinou ničemy, zrádce, křiváky atd.?

Lidé ty jeho padouchy milovali, protože nikdo je neuměl hrát líp.

Ač není mezi námi (zemřel 16. 2. v 90. letech 20 st.), i pro tohoto herce přece musí platit: quindi uscimo a riveder. Co to znamená?
Znáte někteou významnou filmovou roli či výrok?
Doplňuji:
Za citátem jsem neudělala tři tečky … úmyslně nedokončená věta. Omlouvám se.
Proto jej zopakuji E quindi uscimo a riveder … (le stelle).

Nejlepší odpověď
kropitko

Jen doplním burak,,quindi uscimo a riveder le stelle znamená ,,,,,Tu vyšli jsme a spatřili zas hvězdy.

Další odpovědi
anonym

snad Miloš Kopecký
http://www.csfd­.cz/tvurce/979-milos-kopecky/

vagra

16. 2.1996 zemřel český divadelní, filmový a televizní herec Miloš Kopecký.
Během své herecké dráhy působil v pražských divadlech E.F. Buriana, ABC, Hudebním divadle v Karlíně a od roku 1965 byl stálým členem Divadla na Vinohradech. Hrál ve filmech Dobrý voják Švejk, Limonádový Joe, Adéla ještě nevečeřela, Svatby pana Voka, Kauza králík aj. Téměř světovou slávu získal rolí MUDr. Štrosmajera v televizním seriálu Nemocnice na kraji města. Narodil se 22. srpna 1922.

Zdroj: http://vsechn­o.kvalitne.cz/in­dex.php?id=6&id­s=1418

BEAES

E quindi uscimo a riveder le stelle – Tu vyšli jsme a spatřili zas hvězdy …
Opravdu to na M. Kopeckého pasuje!

BEAES

Ten dovětek není napsaný celý, ale každý asi pochopí.

anonym

já si nejsem úplně jistá tím Kopeckým,ale včera se o něm zmínili ve zprávách tak jsem zvědavá jestli jsem se trefila