Stříbrný

Který bojový sport je nejúčinnější při obraně proti jednomu agresorovi?

V případě, že se chceme naučit bránit se před potencionálním jedním útočníkem, který bojový sport je na to nejlepší?

Nejlepší odpověď

Zlatý

Volil bych některý sport z odkazu ve zdroji. Účinnost zaručena! :-)

Zdroj: https://www.prodej-zbrani.cz/p istole/ceska-zbrojovka/

Další odpovědi:

Stříbrný

Myšlení (předvídavost) je zaručeně nejlepší. V případě že selže (nikdo nevidí všechno na 100%) souhlasím s Aleshem. Oceňuji jeho patriotismus, nicméně v tomhle mám jasno > https://www.prodej-zbrani.cz/…

Pokud se jedná o bojový systém (je to něco jiného než sport), tak Rusmeni v tomhle jsou kilometry před ostatním světem (včetně Asiatů), zajímá mne předevší tajemný systém ŠKVAL (užívají profíci ze SPECNAZ apod. - nezaměňovat s obyčenými SPECNAZ!) Ještě před pár lety toho bylo všude plno, dnes jako by to nikdy neexistovalo, videa i články google téměř NEZNÁ!

Není to žádná pověra/mýtus/lež, OSOBNĚ jsem stál tváří tvář majoru Lavrovovi (dnes asi generálmajor) před 9 nebo 10 lety, když zde SPECNAZ byli na exhibičním vystoupení ve Kbelích (zatloukání hřebíků pěstí klády atd. jistě znáš) Předváděl právě svůj bezkontaktní boj, jsem držka, takže jsem mu namítl svojí ubohou ruštinou, že je to "jen na oko", tudíž to na mně názorně demonstroval. (poslal mne BEZ DOTYKU, jen "mávnutím ruky" k zemi) Od té doby vím na 100%, že energo-esotero vymaštěnci JSOU skoro všichni šarlatáni, ale nikoliv ÚPLNĚ VŠICHNI. Jestli bude chvilka, zkusím najít nějaký odkaz, abys měl představu.

Zlatý

Nelze vybrat nejúčinnější. Všechny jsou účinné, pokud je dobře ovládáš. Záleží i a tom jak a čím bude útočit agresor.

Bronzový

Jakýkoliv, který neovládá i útočník!

Zlatý

Jeho nejúčinnější zbraní je JEHO MYSL!

(Lidský živočich.)

Stříbrný

Není nejúčinnější bojový sport. Pokud se špičkovému karatistovi dostane judista k tělu... Existují spíše metoody, filozofie, techniky.... Jednou z nejúčinnějších je krav maga. Ale ani krav maga nemá na útok z poza rohu, v noci, v neosvětlené uličce z poza rohu a zezadu. Na to ti nepomůže vůbec nic, kromě vyhýbání se takovým místům. Jakékoli zvýšení šancí má svoj význam, ovšem nikoli neomezený.

Bronzový

Sice to není bojový sport, ale na obranu si myslím je účinné toto.

http://www.sorudo.cz/…

Stříbrný

Sprint.

Bronzový

Sportovní střelba?

Já navrhuji bojové umění Krav Maga - je univerzální, vhodné na pouliční boj. Jinak ani Muay Thai (thajský box) nebo výše zmíněný systém ruských speciálních sil nejsou špatné. Souhlasím, že vzhledem k velmi špatné bezpečnostní situaci na ulicích, je ovládání nějakého bojového umění či alespoň silové cvičení naprostou nutností.

Diskuze k otázce

Bronzový

mzm

Ještě mě napadl biatlon. Zdrhám a střílím... :-D

Zlatý

Lamalam

Sprint.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 361
Zlatý marci1 195
Zlatý annas 195
Zlatý Kepler 148
Zlatý gecco 146
Zlatý hanulka11 135
Zlatý Alesh 115
Zlatý mosoj 114
Zlatý Lamalam 111
Zlatý quentos 102

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.