Avery

Kterou z těchto zrcadlovek si mám vybrat?

Ahoj, potřebovala bych poradit ohledně výběru zrcadlovky. Focením se zabývám několik let, zrcadlovku jsem měla párkrát zapůjčenou a jelikož to s focením myslím vážně, chtěla bych svou vlastní. Stanovila jsem si cenu do cca 15 000 a nemůžu se rozhodnout mezi těmito zrcadlovkami: Canon EOS 1100D, Canon EOS 650D, Nikon D5100 a Nikon D90. Chci fotit hlavně koně, auta, motorsport, i přírodu a zajímá mě, která z těchto zrcadlovek by byla nejlepší.

Nejlepší odpověď
mosoj

Je toho tady dost. Stačí dát do vyhledávače. Nejde ani tak o foťák jako o objektiv a ten v setovém provedení za moc nestojí. Takže si připrav dalších min. 10 000 Kč na lepší objektiv.

Další odpovědi
lukas.zmizik

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-canon-je-lepsi

uccello

Doporučuji Canon EOS 650D. Po neblahých zkušenostech s Nikonem jsem si pořídil tento kousek a jsem max. spokojený.