zdepapepa

Které ojeté auto je lepší ke koupi? Peugeot 206 1,4 nebo Citroën Xsara 1,6

Poradíte mi ,které auto je lepší ke koupi ? Vybírám mezi:

Peugeot 206 1,4 (Klima,servo) ,výkon: 55 kW ,rok výroby 1999 , najeto 159 000 ,Výbava: originál autorádio, centrál dálkový, imobilizér, el. přední okna, el. zrcátka, klimatizace, airbag řidiče, posilovač řízení, manuální převodovka, plní 'EURO II za 48 000 kč

Citroën Xsara – 1,6 i klimati­zace,Výkon: 65 kW, rok výroby 1999 , najeto 117 000 km
Výbava: příprava pro rádio, centrální zamykání, el. přední okna, mlhovky, klimatizace, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, 4 x airbag, posilovač řízení, plní ‚EURO II‘ za 39 000 kč

Zajímalo by mě i které z těchto aut spotřebuje méně paliva jestli Peugeot nebo citroen.

Nejlepší odpověď
Drap

Osobně bych volil Citroen . Spotřeba se nebude podstatně lišit.

Jana5678

Já bych si vybrala Peugeot, ale to je tím, že i teď jednoho mám. Po delší době jsem se rozhodla investovat do důkladného čištění aut v naší firmě. Proto jsem koupila na internetových stránkách https://www.eg-detailing.cz/cis­tici-prostredky/ přípravky na čištění, aby mohli auta čistit naši zaměstnanci pokaždé, když to bude potřeba. Od tohoto okamžiku je náš autopark, jako ze škatulky.