Agneta

Které naše ovoce vám nejvíce chutná?

Nejlepší odpověď
gecco

Jiné / jaké

Jablka, borůvky, brusinky…
😉

Další odpovědi
briketka10

Jiné / jaké

Nejvíc ze všech by to byl žlutý meloun je sice
nasládlý, ale ne tolik, aby mi to vadilo.
Vždy si ho vychladíme a pak je výborný.

Nyní mám ráda nakyslá jablka :))

Doplňuji :

zapomněla bych na exotické ovoce Kiwi to mi moc chutná
ještě, když není, tak zralé. Dřív, když jsem
sladila, tak jsem ho milovala až se dala skoro
sloupnout ta šlupka a chutnalo, jako jahůdka..

anonym

Jahoda

marci1

Meruňka

Meruňka a jablko. Z ankety asi všechny. 🙂

redy

Jahoda

ostružiny 🙂

RyuzakiKate

Borůvka

Ale i ty maliny a jahody, plus ostružiny, pěkně lesní ovoce… Ale čekala jsem, že tu bude hlavně jabko, po něm mám občas fakt chuťovej záchvat, ale dycky po něm neřízeně prdim, nechápu proč…

BANAN93

Borůvka

Chutná mi všechno z těchto, ale vybral jsem si borůvky protože jsou nejnáročnější na sběr – ty „kanadské“ mi moc nejedou nemají výraznou chuť

Frogman

Jiné / jaké

Jablko a meloun. :)

brillant

Malina

Drap

Jahoda

Jahoda ale neni samotná. Chutná mě téměř veškeré ovoce

quentos

Meruňka

… ale jenom ta z Moravy ;{)> tam byly vždycky jak med…

… jinak by pak nastoupily jabka a višně ;{)>

lota

Jiné / jaké

Všechny, někdy mám chuť na to, někdy na jiné.

jepik

Jiné / jaké

Není na dobré sladké jablko ze své zahrady a nikdo mi nemusí podsouvat, že je bio.
Jaký je rozdíl mezi bio zemědělcem a normálním ?
Normální hnojí přes den , bio v noci, aby ho nikdo neviděl !!!

Janec

Borůvka

anonym

Višně

Jahody,maliny,viš­ně.

zjentek

Jiné / jaké

kudlačky ..prej jsou to kudláčky, ale to jsem tady vživotě neslyšel

Danina65

Jiné / jaké

Pořádná, česká švestka, ale to je už tak někde na starých, opuštěných zahradách, kde si roztrhnete gatě o plot

suzuki

Jiné / jaké

annas

S melounem je to sporné. Je ovoce, nebo zelenina?

„Meloun je zelenina pro zemědělce i zahradníky, i když splňuje mnoho jiných definic, kterými jiné obory definují ovoce.“

http://www.roz­hlas.cz/radio­zurnal/encyklo­pedie/_zprava/1378468

Frogman

Já mám svou definici. Všechno, co je sladké, je pro mě ovoce, ale je pravda, že občas je to opravdu sporné. :DDD

anonym

Briketko ,otázka zněla naše ovoce!!!!!