annas

Které mužské povolání je nejvíc sexy?

Ze sociologickému průzkumu vyplývá, že ženy preferují určitá mužská povolání. 10 z nich považují za nejvíc sexy.
Doplním je později.

Jaké jsou vaše představy?
Doplňuji:
Výsledky sociologického průzkumu z časopisu ONA Dnes.

  1. Policisté
  2. Vojáci
  3. Bojoví piloti
  4. Plavčíci
  5. Barmani
  6. Námořníci
  7. Lékaři
  8. Kuchaři
  9. Zedníci
  10. Právníci.

Nikdy jsem neuvažovala o mužském povolání z tohoto pohledu. Otázka v časopise mě překvapila, proto jsem byla jsem zvědavá na názory. Myslím si, že nejdůležitější je, kdo se v kterém povolání skrývá. V tomto směru souhlasím s Bubcovým názorem.

Nejlepší odpověď
Cullinda

Hasič, záchranář, voják – typická obranná a záchranná povolání..a pak poctivý,šmírem umatlaný automechanik – láska k autům je lepší než když se chlap natřásá na plovárně nebo módní přehlídce.

Další odpovědi
ibišek

Nejvíc sexy :) ? Pro mě chlapi řemeslníci. Ať už je to pokrývač, zedník , instalatér…Nevím, mě tyhle povolání přijdou chlapské.

anonym

Přeloženo – kde chlap nejvíc vydělá?
Jinak – co má práce společného se sexem?
Takovej – třeba cukrář – ten je odepsanej?
Doplňuji:
A atraktivnost práce – práce manžela v ochrance prezidenta – to zní,kdežto automechanik?

Luss

Pro me je nejvic sexy (jestli se to tak da rict) hasic, zachranar. Pak take lekari, humanni i veterinarni. Libi se mi kdyz nekdo neco umi dobre a je to prospesne povolani. Zni to jak od Mirka Dusina, ale fakt to tak je. Naopak na takovych tech „povolanich celebrita“ nevidim nic sexy.

aramah

Pro mně lékaři,obdivuji je, možná proto že je tak často potřebuji.

BEAES

Docela těžká otázka, nevím jestli může být povolání sexy…ale pro mě asi -hasiči a piloti-něco na těch uniformách bude :o)

oskar

Já myslím,že to byli státní zaměstnanci,tam vždycky byla finanční jistota a také politici.

Michal

Možná to budou Manekýni,hlasatelé v TV.

BENYTA

Podle Zoufalých manželek je to zahradník 🙂
Určitě je v žebříčku lékař,pilot,hasič, a podle mě,je to plavčík,protože nemá skoro nic na sobě.
A osobně,přímo pro mě,je to veterinář a pediatr – ti musejí být navíc empatičtí,protože ani zvířátko,ani dětátko neumí říct,co ho bolí a kde.To je pro mě přitažlivé.

kapka

V žebříčku to asi nebude, ale pro mě je to horseman, takový ten, co cvičí koně přirozenou nenásilnou metodou. A kdyby ještě uměl hrát na kytaru…