Avatar uživatele
annas

Které mužské povolání je nejvíc sexy?

Ze sociologickému průzkumu vyplývá, že ženy preferují určitá mužská povolání. 10 z nich považují za nejvíc sexy.
Doplním je později.

Jaké jsou vaše představy?
Doplňuji:
Výsledky sociologického průzkumu z časopisu ONA Dnes.

  1. Policisté
  2. Vojáci
  3. Bojoví piloti
  4. Plavčíci
  5. Barmani
  6. Námořníci
  7. Lékaři
  8. Kuchaři
  9. Zedníci
  10. Právníci.

Nikdy jsem neuvažovala o mužském povolání z tohoto pohledu. Otázka v časopise mě překvapila, proto jsem byla jsem zvědavá na názory. Myslím si, že nejdůležitější je, kdo se v kterém povolání skrývá. V tomto směru souhlasím s Bubcovým názorem.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 13Pro koho je otázka zajímavá? led, panenka, anonym, Jahoda, BENYTA, vagra, aramah, rynek878, pekynka, kapka, ibišek, anonym, gagaga před 4987 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Cullinda

Hasič, záchranář, voják – typická obranná a záchranná povolání..a pak poctivý,šmírem umatlaný automechanik – láska k autům je lepší než když se chlap natřásá na plovárně nebo módní přehlídce.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ibišek

Nejvíc sexy :) ? Pro mě chlapi řemeslníci. Ať už je to pokrývač, zedník , instalatér…Nevím, mě tyhle povolání přijdou chlapské.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Přeloženo – kde chlap nejvíc vydělá?
Jinak – co má práce společného se sexem?
Takovej – třeba cukrář – ten je odepsanej?
Doplňuji:
A atraktivnost práce – práce manžela v ochrance prezidenta – to zní,kdežto automechanik?

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luss

Pro me je nejvic sexy (jestli se to tak da rict) hasic, zachranar. Pak take lekari, humanni i veterinarni. Libi se mi kdyz nekdo neco umi dobre a je to prospesne povolani. Zni to jak od Mirka Dusina, ale fakt to tak je. Naopak na takovych tech „povolanich celebrita“ nevidim nic sexy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Pro mně lékaři,obdivuji je, možná proto že je tak často potřebuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Docela těžká otázka, nevím jestli může být povolání sexy…ale pro mě asi -hasiči a piloti-něco na těch uniformách bude :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Já myslím,že to byli státní zaměstnanci,tam vždycky byla finanční jistota a také politici.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Možná to budou Manekýni,hlasatelé v TV.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Podle Zoufalých manželek je to zahradník 🙂
Určitě je v žebříčku lékař,pilot,hasič, a podle mě,je to plavčík,protože nemá skoro nic na sobě.
A osobně,přímo pro mě,je to veterinář a pediatr – ti musejí být navíc empatičtí,protože ani zvířátko,ani dětátko neumí říct,co ho bolí a kde.To je pro mě přitažlivé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

V žebříčku to asi nebude, ale pro mě je to horseman, takový ten, co cvičí koně přirozenou nenásilnou metodou. A kdyby ještě uměl hrát na kytaru…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek