Broukk

Která stavební firma staví kvalitně?

Odpovědi
Drap

Tady u nás v okolí je takových firem a řemeslníků hned několik. Nemůžeš však počítat s tím, že nějakou malou zakázku za několik málo milionů bude velká firma stavět na druhé straně republiky

Kepler

Takové už nejsou. Nejlíp se stavělo v Egyptě, jejich pyramidy stojí i 5000 let.

cukrar

Každá staví kvalitně, ale ne určitě všechny stavby. Každému se něco nepovede.

Arne1

V podstatě každá, pokud máš dobře udělanou smlouvu a na stavbě stavební dozor který na ně bude pořádně šlapat .

Mc Merkurion

… všechny >>> záleží jen na tom, jak je kontroluješ a hlídáš >>> kdo může, vše ojebe …

Bob2

Já jsem si nechal stavět domek od firmy domy-oldar, a jsem velice spokojen

honzaj.

Ta, na kterou dostaneš doporučení, který se nebojí ukázat předchozí práci, ta, která realisticky řekne, že něco nepůjde, musí se udělat jinak apod, prostě nemaže med kolem pusy. A taky taková, které nevadí cizí dozor.
Osobně jsem takových firem moc nepotkal, ale jako příklad mě nedávno třeba potěšil http://obahome­.cz/kontakt/

Broukk

Tak díky, dívala jsem se na ty domy-oldar a mají opravdu krásné domečky za dobré ceny