Avatar uživatele
Tabea

Která seznamka je lepší? Badoo, nebo Tinder?

Priorita: Vztah
Prosím, zejména lidi se zkušenostmi, případně zprostředkovanými recenzemi.
Ti kdo nepochopili: O seznámení ,,face to face" vím, nemusíte to sem psát. Snad mohu být ještě pánem otázky, nebo se tu na položené otázky věcně neodpovídá?

Hlasujte v anketě

Upravil/a: Tabea

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? MoneyMoney před 1205 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
NoFear

Tinder

Já nejraději Tender. <3 To je vždycky mlsné setkáníčko. :'D
https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=tender+mil­ka&client=fire­fox-b-d&source=lnms&tbm­=isch&sa=X&ved=­2ahUKEwjaio347I­fuAhUL0uAKHan6A­lYQ_AUoAXoECBMQAw&biw=19­20&bih=947

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Malvína

Jiná seznamka (která?)

Seznamka “face to face”. Zaručeně nejlepší volba a žádné ztráty času, kdy se poženeš na schůzku se šarmantním týpkem, ze kterého se nakonec vyklube buď nějaký pobuda, alkoholik a nebo životem znuděný jouda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Badoo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Justin1

Jiná seznamka (která?)

Jako nejlepší možnost se mi jeví nějaká placená seznamka, která prověřuje svoje zákazníky pohovorem a ověřením identity, aby eliminovala podvodníky, a nabízí zákazníkům poradenství.

Upravil/a: Justin1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Jiná seznamka (která?)

eDarling nebo EliteDate

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Jiná seznamka (která?)

rande.cz, stesti.cz, libimseti.cz
Prostě seznamky kterým se platí za přidané funkce a ne za to že vám (možná) něco nedefinovatelného nabídnou.

Upravil/a: Arne1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MoneyMoney

Jiná seznamka (která?)

Stačí Faceook. Vykašli se na seznamky.
A slovy puntičkáři. Chybně sestavená anketa. Chybí jiná možnost.
Nemám zkušenosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Jiná seznamka (která?)

Žádná, příroda, společnost, sport a jiné aktivity. Samozřejmě podle možností, až zase budeme fungovat normálně.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dena443

Badoo

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Malvína

Pánem otázky dozajista jsi, ale my jsme páni svých odpovědí. Bohužel, ale asi nikdo z nás nemá zkušenosti se seznamkami. A dávat tip na něco, co nemáme vyzkoušené, asi není relevantní.

před 1205 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Tabea

Tak proč odpovídáte, když je explicitně napsáno, že se ptám lidí se zkušenostmi? Vaše odpovědi jsou pravdivé, ale já to vím, že je taková možnost, proto se ptám na toto. Jsou tomu uzpůsobeny možnosti.

před 1205 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Malvína

Ježkovy zraky… Vy si snad myslíte, že jsem na své otázky dostala samé přesné odpovědi? Nevím, co zde tak vehementně řešíte. Já vám sice rozumím, ale pláčete na špatném hrobě. Musíte vždy počítat s různými reakcemi. Pro příště vím, že lepší vaši otázku nechat zcela bez odpovědí, než vůbec vyjádřit názor.
Zeptejte se na seznamky jinde. Facebook je zahlcen spousty skupin o všemožných tématech. Tak to zkuste tam, budete mít větší úspěch, protože všichni do jednoho seznamku zkusili.

A i v dnešní době se dá normálně seznámit. To, že jsou zavřené hospody a kultura neznamená, že nemůžete nikoho potkat. Mně se to stalo na předvánočním nákupu v Lidlu. Zájem jsem sice neměla, ale opravdu to jde. Jen se tomu musíte otevřít.

Jo a k té vaší otázce tedy. Badoo ztratilo na oblibě už dávno, byl to od počátku celkem propadák. Tinder si lidé chválí, chodí tam více normálních lidí než na Badoo, kde je každej druhej úchylák a dychtí po nahých fotkách. Tinder je více oblíbený, tak na tom asi něco bude, když chytil takový boom. Ale obezřetná musíte být všude.

před 1205 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Tabea

Díky za poslední odstavec.

před 1205 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Tabea

Malvína: Ano, to souhlasím, ale nežijeme ve vakuu, dneska to není snadné, někoho potkat. Takže face to face je sice pěkné, ale je třeba zvážit možnosti.

před 1205 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
NoFear

Nj, čím dál víc lidí na tom světě, čím dál víc možností, kde a jak trávit čas nebo se seznámit, čím dál víc volného času… :D

před 1205 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Tabea

Víte někdo tady z vás, že je určité fungování podniků, akcí…dnes omezené?

před 1205 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
NoFear

Vím a celkem dost se mě to (kvůli práci a příjmům) dotýká. :D Jasně, koronavirus/pan­demie, krize. EKONOMICKÁ. To až takový vliv na setkávání a seznamování nemá, krom nějakých „omezení,“ venkovního pohybu a nočního vycházení (nebo seznamování v hospodách). No, když na tu chvíli v tom „omezení“ to nevydržíš a hledáš „krajní“ řešení… :D Seznámit se můžeš venku (úplně kdekoli, třeba na zastávce, na lavičce), ve škole, v práci, v různých zájmových i nezájmových spolcích (kterých je spoustu otevřeno), prostě jenom všude (kromě hospod/barů a restaurací… kdo se seznamuje v barech, tak těch je mi líto a v restauracích a nějakých takových jídelnách se moc dobře neseznamuje. Možná tak leda v kavárně).
Ale mně je to jako buřt. ;) :D Ale když píšeš, že je to lepší face to face a že to není snadné (snadné to není možná tak s prací a penězi… pro někoho. Ne pro navazování vztahů).
Akcie špatně fungují a jsou omezené. Zajímavé slovní spojení :D (no offense).
OK, někomu můžou vadit a překážet roušky (a stejně jich většina nenosí a skoro všichni je „nosí“ nenasazené pod nosem, ajkoby je stejně neměli).

před 1205 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
NoFear

Ta panděmická chvilka s trochou omezení, ale prosímtě. :P Jinak je to pořád stejné a rozhodně se v dnenší době (myslím moderní době) seznamuje líp, než ve všech předchozích obdobích.

před 1205 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Tabea

Tak se obrátím na jinou poradnu, otázka byla jasná. Jedině Ametyst odpověď byla k věci.

před 1205 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
NoFear

Ale no jujky. Však ti nikdo nebrání :D
Ametyst odpověděla a vybrala nějakou možnost, jen aby se neřeklo a aby to nebyla jediná nezaškrtlá odpověď. Tipuju, že podle zkušeností ani podle toho, že by věděla, která je lepší, neodpovídala. ..
Ale OK, mluvit za ni nebudu. (Už) :DD

před 1205 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Tabea

NoFear: Tak hlavně, že tu ostatní píšou nesmysly :)

před 1205 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elkon

To jsi na tom hodně špatně, když potřebuješ nějakou pochybnou seznamku. A když ti někdo poradí přirozený způsob seznamování, tak to je podle tebe špatně. Je nyní zlá doba, ale nic ti neuteče, když se seznámíš někdy později, nebo ti tak nutně chybí sex, že to chvíli nevydržíš?

před 1205 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Tabea

Asi jsi nepochopil otázku a ještě k tomu naštvaně atgumentuješ, že tvá odpověď nebyla oceněna.

před 1205 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elkon

Tabea – Jestli to platí na mě, tak to jsi mimo mísu. Odpověď byla vyčerpávající, že to nechceš pochopit je tvoje věc. A tvé ocenění mě nezajímá. Nevím, proč bych měl být naštvaný, pouze jsem odpověděl, vyjádřil názor.

před 1205 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Tabea

Ale odpověď nebyla odpovědí na mou otázku, chápeš? No nic, naivně jsem si myslela, že je tohle poradna, ale je to jen o sebeprezentaci uživatele, kterému je šuma fuk, jestli odpovídá na otázku nebo ne. A pokud někdo, řekne, že jsem nevděčná, tak se zamyslete, kolik odpovědí už mimo otázku jste obdrželi od uživatelů ;)

před 1205 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
NoFear

Však co? :'D Stejně na to nikdo neodpoví. Pochybuji, že někdo ví, co je lepší.
Tender alespoň stojí za to.

před 1205 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Tabea

A jak to můžeš vědět? Kde jinde zadat otázku? Třeba tady někdo má zkušenosti, kdo ne, odpovídat nemusí :)

před 1205 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
NoFear

Ale nj. Však počkej, kolik užitečných odpovědí dostaneš. :D

před 1205 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Tabea

Tohle je opravdu ,,poradna"…

před 1205 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
NoFear

Tohle je radírna zaměřená na promluvy do duše od lidí, kteří „vše vědí líp, jak ty“ :DD
Zkus radší Zpovědnici :P

před 1205 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Tabea

Díky za tip. Tak aspoň tady pomyslný lajk.

před 1205 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
NoFear

Pomyslný dík. ;)

před 1205 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MoneyMoney

;) VŠICHNI ;)

před 1205 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek