Dr. Darko

Která pokojová rostlina je nejméně náročná na údržbu? Zároveň ale hezky vypadá?

Odpovědi
elkon

Třeba Zamiokulkas.

Beno

Tchýnin jazyk

zjentek

Dracena, kaktus, aloe, kristova koruna- pryšec zářivý…

břečťan, tenura, aglaomena, sleziník, zelenec…

kamélie- čajová růže, ibišek, fíkus…

paul1

Máme několik let doma kalisii vonnou. Vypadá celkem dekorativně, stačí ji jednou za čas zalít a má léčivé účinky, takže je na parádu i na užitek. Doporučuji. Dělali jsme i tinkturu a funguje. Jednoduché použití – nastříhat proužky listů na chleba s máslem, nebo pomazánkou.

Zdroj: https://www.by­linkyprovsechny­.cz/byliny-kere-stromy/byliny/1386-kalisie-vonava-ucinky-na-zdravi-co-leci-pouziti-uzivani-vyuziti-1974-otevreni

GM

Musela jsem si najít, co je to ta kalisie, takové vznešené jméno, a on je to obyčejný blázen.

Beno

Umělá květina od Vietnamce.