Hanny10

Krém na kruhy pod očima pro velice citlivou plet?

Potrebuji poradit, jaky krem mam koupit. Chci totiz tento krem darovat mamce, která má viditelné kruhy pod ocima, ale ma velice citlivou plket, protoze ji hodne casto svedi oci a tim ma plet pod ocima podrazdenou… dekuji

Nejlepší odpověď
anonym

Pouzivam Aloe Vera. Je to takovy pidi krem , ale vydrzi opravdu dlouho. Je prirodni , krasne zvlhci, nedrazdi. kazdy vecer si mazu okolo oci . Ale kupuji si od zname , co prodava. Urcite najdete na internetu i ve svem okoli.
Ja jsem z Plzne , pripadne dam kontakt. Mam i zubni pasty .. krem na ruce… jsem cela takova Aloe. 🙂 -iv-
Roxy , jednorazove , po flamu na unavene oci je cajik dobry. Ale jinak vysusuje. Okoli oci potrebuje " vyzivu ". Ja kruhy nemam , ale pouzivam preventivne.

Další odpovědi
roxy52

Krém tedy nevím,ale mám dojem,že se pod oči dával sáček od čaje a bylo po kruhách.Myslím,že je to i dost jemné k pleti.