kokoko

křečík džungarský

ahoj mám křečka čendu a on občas kulhá třeba tejden je v poho a pak třeba 2 dny kulhá zvedá nožičku já sem mu na ní radši nesahal je křehkej co s tim?

Nejlepší odpověď
samicek333

Na veterinu, asi ho bolí.

Ale zas, naše morče si při skoku do klece zachytilo drápek a pak si ho vykloubilo. Asi dva dny taky nožku zvedalo a teď už jí nebolí.

Spíš na tu veterinu

Další odpovědi
hanny 2

Tak ho zanes k veterináři!

Ivetka303

určitě veterina, když mu budete na nožku šahat, můžete mu ještě něco udělat. Je to malinkatý zvířátko, tak jsem zvědavá, jak veterinář zakročí, ale má v tom praxi, tak to bude ok

nikolenka25

Možná že se píchl do hoblin nebo do co má v kleci. Zkuz se mu tam podívat a pohladit mu po té nožce.. možná to pomůže :)