Kouše slepýš?

Nejlepší odpověď
annas

Slepýš přímo kousnout nemůže, pouze stisknout.

Další odpovědi
www

Dá se říct, že každé zvíře může kousnout, tedy i slepýš, byť zuby nemá. U něj by to tedy bylo spíš vidět, než cítit:-) Mně ještě nekousnul a chytal jsem je často 😁

Terryle

No, slepýš je vlastně ještěrka se zakrnělejma nožičkama, takže předpokládám, že na tom bude jako normální ještěrka. A ještěrka zuby nemá – má jen tuhý čelisti, může jima sevřít a držet (a když je velká a trefi se, kam nemá, tak to je cítit). Ale u slepýše jsem to fakt netestovala :o)

Bloncka

SLepíš tě nepokousne a kdyby přeci není to kousnutí ale jen takový malilinkatý stisknutí. A to že tě slepíš kousne je 1: 1 000 000 000 :)

kapka

Terylle, já to testovala. 🙂 Je to, jak všichni píšete, nijak zvlášť to nebolí, ale stisknout slepýš umí.

kapka

oprava: Terryle /já věděla, že je tam nějaké písmenko 2× 🙂/