Tw!st

Koupili jste si někdy parfém nebo voňavku přes internet?

Koupili jste si někdy parfém nebo voňavku z nějakého eshopu přes internet? (Ať už na slepo nějakou u které nevíte jak vůbec voní, nebo nějakou u které už víte jak voní)
Koupili byste si voňavku přes internet u které nevíte jak voní?
Doplňte prosím v anketě.

Nejlepší odpověď
zjentek

Jiná odpověď

Parfémy zásadně přes internet a jedině ty, o kterých víme, jak voní (tedy pokud nakupujeme pro vlastní potřebu). Tam se totiž dají koupit parfémy BEZ KRABIČKY, tudíž cena je pak zhruba třetinová! Do parfumérií se chodí parfémy oňuchávat a posléze se nakupují chytře!

Další odpovědi
GM

Nikdy jsem přes internet nekoupil/a a nejspíš nikdy nekoupím

Ani ty, o kterých vím jak voní. Obávám se falzifikátů.

elkon

Už jsem přes internet koupil/a (jednou nebo několikrát)

Jedině pokud ji znám, v opačném případě to koupí jen pako.

marci1

Přes internet toto zboží nakupuji pravidelně

Parfém, který používám nelze bohužel koupit v kamenných obchodech, tudíž nakupuji jen v ověřeném e-shopu na internetu. 🙂

Jane311

Nikdy jsem přes internet nekoupil/a a nejspíš nikdy nekoupím