štamgast

Koupili byste (jste) si obal na banán?

Mně se to zdá jako nějaká recese, normálně dám banán do pytlíku a nesu z obchodu, nepotřebuju na to obal.

Nejlepší odpověď
redy

Mají to děti do školy, a je to praktický. Asi ste neviděli, co udělá takovej banán, kdýž dítě odhodí tašku. A oni ty tašky fakt házej.Kámoška než koupila tuhle blbůstku, musela nakoupit znova sešity, a ten malej házenkář, si musel vše dopsat.
Bylo mi ho dost líto, když bulel že to musí psát znova.

Další odpovědi
marci1

Pokud by banán nosilo dítě sebou do školy, nebo dospělý do práce, tak zcela určitě. 🙂

anonym

Myslíš takový? : http://www.da­tart.cz/catalog_im­g_cz/311/162/311162/I­MAGE_FULL_1.jpg?1377781­582000&Fackel­mann-Box-na-banany-25x7cm

gecco

Třeba je to víceúčelové – možná by holky mohly povídat…
😉

Drap

Určitě ne

e1232851@trb

100pro ne včera jsme se tomu smáli s přítelkyní v obchodě

ReHu

Obal neslouží pro odnos z obchodu ale z domu někam.
Sáček se snadno protrhne.
Pochopí ten, komu se banán v tašce o něco rozmáčkl.

anonym

Ne,to už je asi vymožennost,stačí dát do sáčku.

lota

Ne, takových obalů je – a pak jsou jich plný popelnice. Obal na vajíčka chápu, třeba i jahody je třeba přenášet v krabičce, ale zrovna banán – teda pokud je zralý nikoli přezrálý dle mého pohledu obal nepotřebuje.

ptáč

Možná je otázka vtipná. Ale znám ředitele, který má na banán černý kufřík.