Avatar uživatele
sisi0110

Koupili by jste spíš Wii nebo Kinect?

Řeším jesli koupit Wii nebo Kinect. Máte nějaké zkušnosti nebo doporučení?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4754 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rylon

Já rozhodně Kinect.
Neni pravda ze se hry nedaji vypalovat.
Ja mam XBOX360 a jde to.
Staci NAČIPOVAT!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
DDarent

Snad WII a Xbox 360 s Kinectem!!!!

Kinect ti sám pracovat nebude!!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

obojí je bohužel velmi špatně optimalizované a dostupné pro českého uživatele, wii nemá vůbec podporu pro českou republiku, nefunguje online obchod s hrami a demo verzemi. Hry v češtině prakticky neseženete. Aby to byla trochu zábava je nutné mít alespoň dva wii ovladače, hra pro jednoho není žádná sláva …

kinect je určitě vyspělejší ovladač, optimalizace pro českou republiku u samotné konzole jsou sice také mizerné ,ale ovladač samotný stačí k tomu aby se u konzole mohlo zabavit více lidí při hře proti sobě, není nutné kupovat druhý, třetí, čtvrtý ovladač jako v případě wii…

zapoměla jste ještě třetí možnost a sice ovladač PlayStation 3 Move, více informací zde http://cz.pla­ystation.com/ps3/new­s/articles/de­tail/item300655/Ne­j%C4%8Dast%C4%9Bj%C5%­A1%C3%AD-dotazy-k%C2%A0ovlada%C4%8Di-PlayStation-Move/ , který mírně vylepšenou obdobou ovladače Wii.

hry pro tyto konzole jsou relativně velmi drahé nepočítejte s tím že je možné je získat pouhým přepalováním dvdček jako u PC her, konzole vznikly právě proto aby takové kopírování her nebylo možné

domnívám se že tradiční počítač na kterém je nainstalován herní obchod STEAM – http://store.ste­ampowered.com/ – je stále tou nejlepší možnou herní konzolí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MacChill

Možná bych bral Sony Move, ale ještě bych počkal jestli se objeví další hry

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
P.T.

Mám to štěstí, že si můžu srovnávat všechny tyhle konzole. Jak Wii, tak Xbox 360 s Kinectem a stejně tak i PS3 Move. Verdikt? Xbox 360 s Kinectem. Zkušenosti jen to nejlepší. Takové ty řeči o nějaké „optimalizaci“ pro ČR jsou úplně mimo mísu (kolega asi myslel podporu nebo lokalizaci do našeho jazyka). Která pohybová hra pro tyhle tři konzole je v češtině? Myslím, že prsty na jedné ruce by mi stačily, abych je spočítal. O jazyk tady vůbec nejde.

Hry jsou natolik jednoduché a bez zbytečných popisů a žvatlání, že je pochopí i naprostý laik. Navíc, když už jsme u podpory pro české hráče – tu má ze zmíněných firem u nás jednoznačně nejlépe zmáknutou Microsoft, takže jakékoliv problémy jsou schopni řešit i telefonicky nebo emailem.

Drahé hry – od 6 – 7 stovek a cena bazarových kousků bude ještě nižší, takže není čeho se bát.

No a proč Kinect od MS? Jedna kamera stačí pro hraní i 4 hráčů na jedné konzoli. V ruce se nic držet nemusí jako u konkurenčních konzolí. Hraní je pohodlné, ničím omezené a intuitvní. Hrál jsem to i s malýma děckama, které se u toho perfektně vyblbnou a hlavně nejsou mrzuté z ovladače v ruce a vše snadno pochopí. Prostě unverzální zábava pro celou rodinu nebo jedince, ať je starý jakkoliv.

Zdroj: vlastní zkušenosti

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek