genki

Staré herní konzole.

Dá se ještě někde sehnat herní konzole Sega Dreamcast a hry na ni? Ještě jsem kdysi dávno měl takovou konzoli(klvesnice s kartama[hrama-robocop,spider­man,mario]).Ne­víte jak se mohla jmemovat?
Děkuju za odpovědi.

Odpovědi
stear

Ahoj, zkus aukro, pokud myslíš přímo segu, čas od času se tam najdou i pěkné kousky a pokud myslíš přímo tu videohru (takovou tu klávesnici na kazetky s ovladači), tak to netuším, ale plno lidí ji bude jistě doma mít a určitě by byli ochotni se ji zbavit. 🙂

Zdroj: http://aukro.cz/her­ni-zarizeni-herni-konzole-100727?a_enum%5B9857%5­D%5B190%5D=190&gclid=CKOn­xvWw4LwCFfPItA­odBUEAmA