Pan Kolečko

Koupil jsem si nové zrcadlo, ale nejsem s ním spokojen

Díval jsem se do něj ráno i večer ale nevypadám dobře. Mám nárok na reklamaci ?
Doplňuji:
Badisko:Podle vaší odpovědi usuzuji že vy jste to svoje již rozflákal

Nejlepší odpověď
zjentek

zkus pro sichr mrknout do jinýho špíglu, jestli ten novej přeci jen není v pořádku :o

Další odpovědi
marci1

Reklamace nepomůže, stačí se do něj nedívat. ( Tvoje otázka je ve špatné kategorii – patří do „Zábavy“ ).

Shaohao

tak tenhle byl ze spodnejsiho suplicku

krftwrk

Dalsi troll :(

Na trolling mam patent jenom ja, v pripade poruseni meho patentu, bude zalobicka

anonym

Zkus se dívat spíš v poledne, to budeš v nejlepší kondici 🙂 Zrcadlo samotné je ok.

huky

Zkus se víc upravit ucesat,… Mozna v něm bides hezci a jestli ne tak ho rozmlat

badisko

nene …ja se sam sobe libim v kazde situaci …jsem proste libivej clovek …to ti potvrdi vsichni kteri mne znaji …

zjentek

jasná pravda ..já tě neznám a taky to potvrzuji

krftwrk

To je pravda !

zzzzz

Jsem si myslela, že ty jsi kolečko, nejsi? 🙂

badisko

vidis to !!!

zzzzz

kde se to má orazítkovat?.-))))