Koupe karbonu

Zajimalo by me, zda se daji koupit karbonove trubky o prumeru cca 5–10cm. Jestli ano, tak kde.

Odpovědi
honza19hk

koukni se sem www.nerez.cz ale zpozorňuji tyto tyče jsou legované niobem a jsou hodně drahé

Zdroj: www.nerez.cz

Jakub

Vzhledem k tomu, že málo kdo si uvědomuje, že karbon, neboli uhlík, nemusí být zastoupen jen v uhlíkové oceli, ale také jako zpevňující prvek laminátů. Podle mého názoru, právě tobě jde o trubky zhotovené z uhlíkového,„kar­bonového“,lami­nátu. Firma na odkaze sice tyto trubky prodává, ale mám obavy, že tebou požadovaný rozměr asi ne.Nicméně, na tvůj dotaz ti určitě odpoví.

Zdroj: http://www.top­modelcz.cz/in­dex.php?PHPSES­SID=ac668f294eb5c6856538­5d0d2863756c&des­ktop=eshop&set_me­nu_eshop_id=170