Avatar uživatele
BEAES

Koupání miminka

Je dobré koupat mimi denně, nebo stačí několikrát do týdne??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, Jahoda, anonym před 5001 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

zalezi jak stare mimi je,muj syn mel po koupani vysusenou pokozku detska lekarka mi rekla,ze jej nemam kazdy den mydlit a mam ho mazat oleji,ale uz je to par let,dnesni mydla uz jsou urcite setrnejsi k detske pokozce a i miminka se poti

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Losos

Jak pronesl jeden lidový pranostik: Já sa nepotřebuju kúpat, já som sa kúpal v sobotu.

Viděl bych to podobně 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Pokud se to mimi nemá kde umazat, jako třeba nechodí do písku, neopravuje svoji tříkolku, pokud zrovna nemá rande se slečnou ve školce apod. tak stačí i párkrát za měsíc.
Čistota půl zdraví, špína celý.
Doplňuji:
Bumbesi: nejen miminko.
http://anorexi­e.czechian.net/nad­misou.jpg

Upravil/a: Miroslavst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

Klidně denně, nebo obden. Jak píše burak, stačí šetřit mýdlem. Někdy stačí jen opláchnout ve vlahé vodě od potu a bliček (skoro každé mimino při odřihnutí ublinkne).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Pokud se v těchto vedrech potí, tak stačí jen lehce opláchnout, ale voda vysušuje, tak je lépe mimi trochu natřít nějakým hydrat. mlíčkem. Nebo použít pleťové mýdlo s hydratačním účinkem. My jsme používali glycerínové mýdlo s medem. Má vysoký (patentovaný) obsah glycerinu, ten absorbuje vlhkost a proto udržuje pokožku hydratovanou. Známí byly moc spokojeni, protože pak ani nebylo potřeba pokožku dále potírat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Já jsem svoje děti do jednoho roku koupala každý den,hlavně v létě.Musíte používat olejíček do koupele.Pak je miminko krásně promaštěné i když ho umyjete mýdlem.Pokud se dítě zpotí,tak čistá voda ho rozhodně neumeje,protože bez mýdla pot nedostanete dolů.A i když si nehraje na písku tak se vám může zpotit i u koukání na pohádku pokud je zrovna teplo.Já používám značku Johnsons i pro sebe.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
GabulkaA

Je hodně důležité promazávat pokožku miminka… K tomu se nám osvědčil tento olejíček https://happy-cz.cz/cs_CZ/pr­oduct/natural-care-olej%C3%AD%C4%8Dek-cz a určitě ho doporučuju.

před 1065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Cizecek.M

Taky s ním máme zkušenost a je super :) Fakt doporučuju koupit. Na tu dětskou pokožku je ta jejich kosmetika senzační.

Avatar uživatele
Kikulinka85

Je voňavý? A hodně mastný?

před 1040 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lurenka

Ano ano, my ho máme a nekupujeme od narození jiný. Ten od Bella Happy je vážně super.

Avatar uživatele
Sabulak

To máte super. My jsme teda docela tápali a hodně zkoušeli, co sedne a co ne. Nakonec ta Bella Happy byla nejlepší, ale zkusili jsme toho fakt hodně.

Avatar uživatele
Kukulinek

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
GabulkaA

Jako myslíš ten od Bella Happy? Ano ano, ten je super. Perfektně mastný a krásně voní.

před 1003 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Klariska15

A jak dlouho ho používáš? Objednáváš ho z této stránky? :)

před 3103 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Neldas

Používala jsem ho jak na naše první dítě, tak i teď na to druhé :) a objednávám ho z toho e-shopu.

před 3102 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Klariska15

Používáte na koupání dětský olejíček a jaký?

před 3109 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Neldas

Já jsem třeba spokojená s tímto výrobkem http://www.le­karna.cz/wele­da-mesickovy-kojenecky-olej-200ml-290464/ :)

před 3107 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elektrikář

Naše holky se koupali každý den, mazali jsme jim zadeček olejíčkem.Nijak jim to neškodilo.

před 4971 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek