BEAES

Koupání miminka

Je dobré koupat mimi denně, nebo stačí několikrát do týdne??

Nejlepší odpověď
anonym

zalezi jak stare mimi je,muj syn mel po koupani vysusenou pokozku detska lekarka mi rekla,ze jej nemam kazdy den mydlit a mam ho mazat oleji,ale uz je to par let,dnesni mydla uz jsou urcite setrnejsi k detske pokozce a i miminka se poti

Další odpovědi
Losos

Jak pronesl jeden lidový pranostik: Já sa nepotřebuju kúpat, já som sa kúpal v sobotu.

Viděl bych to podobně 😁

Miroslavst

Pokud se to mimi nemá kde umazat, jako třeba nechodí do písku, neopravuje svoji tříkolku, pokud zrovna nemá rande se slečnou ve školce apod. tak stačí i párkrát za měsíc.
Čistota půl zdraví, špína celý.
Doplňuji:
Bumbesi: nejen miminko.
http://anorexi­e.czechian.net/nad­misou.jpg

Bumbes

Klidně denně, nebo obden. Jak píše burak, stačí šetřit mýdlem. Někdy stačí jen opláchnout ve vlahé vodě od potu a bliček (skoro každé mimino při odřihnutí ublinkne).

ReHu

Pokud se v těchto vedrech potí, tak stačí jen lehce opláchnout, ale voda vysušuje, tak je lépe mimi trochu natřít nějakým hydrat. mlíčkem. Nebo použít pleťové mýdlo s hydratačním účinkem. My jsme používali glycerínové mýdlo s medem. Má vysoký (patentovaný) obsah glycerinu, ten absorbuje vlhkost a proto udržuje pokožku hydratovanou. Známí byly moc spokojeni, protože pak ani nebylo potřeba pokožku dále potírat.

Džanička

Já jsem svoje děti do jednoho roku koupala každý den,hlavně v létě.Musíte používat olejíček do koupele.Pak je miminko krásně promaštěné i když ho umyjete mýdlem.Pokud se dítě zpotí,tak čistá voda ho rozhodně neumeje,protože bez mýdla pot nedostanete dolů.A i když si nehraje na písku tak se vám může zpotit i u koukání na pohádku pokud je zrovna teplo.Já používám značku Johnsons i pro sebe.

GabulkaA

Je hodně důležité promazávat pokožku miminka… K tomu se nám osvědčil tento olejíček https://happy-cz.cz/cs_CZ/pr­oduct/natural-care-olej%C3%AD%C4%8Dek-cz a určitě ho doporučuju.

Cizecek.M

Taky s ním máme zkušenost a je super :) Fakt doporučuju koupit. Na tu dětskou pokožku je ta jejich kosmetika senzační.

Kikulinka85

Je voňavý? A hodně mastný?

Lurenka

Ano ano, my ho máme a nekupujeme od narození jiný. Ten od Bella Happy je vážně super.

Sabulak

To máte super. My jsme teda docela tápali a hodně zkoušeli, co sedne a co ne. Nakonec ta Bella Happy byla nejlepší, ale zkusili jsme toho fakt hodně.

Kukulinek

Příspěvek smazán administrátorem.

GabulkaA

Jako myslíš ten od Bella Happy? Ano ano, ten je super. Perfektně mastný a krásně voní.

Klariska15

A jak dlouho ho používáš? Objednáváš ho z této stránky? :)

Neldas

Používala jsem ho jak na naše první dítě, tak i teď na to druhé :) a objednávám ho z toho e-shopu.

Klariska15

Používáte na koupání dětský olejíček a jaký?

Neldas

Já jsem třeba spokojená s tímto výrobkem http://www.le­karna.cz/wele­da-mesickovy-kojenecky-olej-200ml-290464/ :)

elektrikář

Naše holky se koupali každý den, mazali jsme jim zadeček olejíčkem.Nijak jim to neškodilo.