adelickaa

Kosmetika pro bráchu k narozeninám

ahoj chci koupit svému bráchovi nějakou dobrou kosmetiku. Ráda bych vynechala typiku jako je Nivea pro muže, Dove pro muže… Chtěla bych mu dát na narozeniny nějakou novou kosmetiku kterou nezná, ale která je dobrá. Můžete poradit prosím? Díky

Odpovědi
Questman

Poradit můžu, dej tomu metroušovi jednu po hubě, to bude nejlepší dárek nejen pro něj ale i pro všechny v jeho okolí ;)

Milla

já jsem kupovala bráchovi k Vánocům tuhle sadu s logem Simpsons http://www.par­fums.cz/ep-line/the-simpsons-darkova-sada-i/. Je to určitě originální a vtipné a navíc je ta kosmetika kvalitní. pokud nechceš sadu, tak mají samostatně třeba i jen pěnu na holení, balzám po holení, sprcháč, deodorant atd.

hanak884

ahojec, já si kupuji tradici jako je nivea, balea, ale na vánoce jsem si koupil kosmetiku 66–30 a jsem z ní docela nadšený, akorád je teda docela drahá no, ale jsem spokojený, mám hebčí pokožku :D

Bob2

já používám baleu a niveu a jsem naprosto spokojený. Cenově je to skvělé a péče je taky docela dobrá. A ta kosmetika 66–30 je co zač? :O to slyším poprvé a drahá je jak moc? :D že bych možná ozkoušel, ale abych zase neolezl, mám s tím docela problém, když si koupím nějaké nové krémy, tak zrudnu jak pomeranč :D

hanak884

No kosmetika 66–30 je kosmetika pro chlapi, která je dost účinná na pokožku a to hlavně díky tomu, že obsahuje účiné látky, které podporují pokožku… mají docela široký výběr krémů od denních, nočních, očních balzámů, atd… docela jsou výhodné dárkové sety. Nevím co bych víc psal, spíš se koukni na jejich stránky www.66-30.cz tam jsou všechny informace, já jsem s ní docela spokojený a už šetřím na další :D