pepee32

kopačky- záruka

koupil jsem si kopačky od zančky nitre. Po 2 měsících se roztrhly v oblasti špičky. Záruka byla na 2 roky.Poslal jsem tedy kopačky na reklamaci a po měsíci mi přišli zpět s dopisem, že reklamaci neuznávají a závada, kterou způsobí majitel se reklamovat nedá. Co s tím? To mám kopačky dát na poličku…?

Odpovědi
alenka901

Když reklamaci uzná znalec a obchodník ne, má právo to spotřebitel dát k soudu. Tam obchodník vytáhne posudek od svého znale, že byla reklamace neoprávněná a nastane několikaměsíční handrkování,

Dandi

Můžete si nechat udělat znalecký posudek, že byla vada opravdu způsobená špatnou výrobou a pak poslat kopačky zpět společně s posudkem.

Attack-design

jedině se soudit nic jiného vám opravdu nezbývá

snowačka

hod kopacky ze skaly vsechno ostatni je na dlouho kup jsi vymazleny botky a jdi balit kocky a jestli ty boty budou mit proslapany podrazky driv nez je po zarucni lhute nereklamuj to je dobre znameni. nebo hraj aspon golf tam jsi myslim ze kvalita vvseho bude na lepsi urovni a lip to vypada budes sexy man