Jan Kunčar

Kontrolovala vás (za současného stavu) policejní hlídka na silnici uvnitř okresu?

Kontrolují zákazy opuštění katastrálního území obce, ve které máte trvalé bydliště?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano. Kontrolují

Další odpovědi
zjentek

Jo! To když jsem chtěl „na čerňoucha“ přejet z Opy do Ovy, bo v Opě to je jak ve vyjedeným krámě, nemluvě o tom, že do Ovy mám blíž, i když jsem okres Opa kua.

No tak nic no, stopli mě, prej kam mířím a ukaž ovčanku, kaj meškáš, tak povídám: nikam, jen tak brouzdám v káře od hranice k hranici, bo mi doma je.be. U hlídky to vždycky točím z5 do středu okresu, mějte se pánové… a točím se a oni prej: „tu opčanku!“ Tak museli ji vidět, tak ji viděli, no.

Mimochodem, jsou tady SNAD VŠUDE a FAKT ZASTAVUJÍ! Takže těžký nesouhlas třeba s Dochym.

Nassin

Ne, nekontrovala, protože už dlouho po okrese nejezdím, ale někteří mí známi potvrdili, že je čerti zastavili, ale to jen z důvodů, že mají na svých autech RZ z jiných okresů.

Dochy

Ne. A nekontrolovali mně ani na hranici okresu i když už jsem hlídku 4× míjel. Mají rozum zvyšovali by akorát množství kontaktů 😉

Emefej

Ne. Nedělej paniku. Žádný zákaz opuštění katastrálního území obce neexistuje!

paul1

Zatím ne.

orwell

Jo, stalo se, 3 km od baráku. Dokonce jsem i foukal a získal jako prémii plastovou trubičku. Právě dumám, jestli by se nedala nějak využít…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Emefej: Ano, neexistuje zákaz opouštět katastr. Existuje jen příkaz zůstat na katastru obce s vyjmenovanými vyjímkami… Pokud Ti to tak připadá lepší…

Dochy

Zjentku, můžeš mít jinou zkušenost, to Ti neberu. Ale jak můžeš nesouhlasit s mou reálnou zkušeností, kterou bych mohl pravděpodobně i doložit záznamy z kamery, to nechápu 😉 (Asi nebudu mít zaznamenány všechny průjezdy, ale myslím že alespoň 1× jsem tam ten záznam ťukl)

zjentek

Šlo o řečnický obrat – nesouhlasím s Dochym, BO U NÁS tomu tak není. Jasný, ne?

Tvá odpověď také vyznívá, že rozum mají VŠICHNI kontrolující strážníci. A to není pravda, viz má „narážka“. (;