Avatar uživatele
Jan Kunčar

Kontrolovala vás (za současného stavu) policejní hlídka na silnici uvnitř okresu?

Kontrolují zákazy opuštění katastrálního území obce, ve které máte trvalé bydliště?

Zajímavá 0 před 1142 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Ano. Kontrolují

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Jo! To když jsem chtěl „na čerňoucha“ přejet z Opy do Ovy, bo v Opě to je jak ve vyjedeným krámě, nemluvě o tom, že do Ovy mám blíž, i když jsem okres Opa kua.

No tak nic no, stopli mě, prej kam mířím a ukaž ovčanku, kaj meškáš, tak povídám: nikam, jen tak brouzdám v káře od hranice k hranici, bo mi doma je.be. U hlídky to vždycky točím z5 do středu okresu, mějte se pánové… a točím se a oni prej: „tu opčanku!“ Tak museli ji vidět, tak ji viděli, no.

Mimochodem, jsou tady SNAD VŠUDE a FAKT ZASTAVUJÍ! Takže těžký nesouhlas třeba s Dochym.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nassin

Ne, nekontrovala, protože už dlouho po okrese nejezdím, ale někteří mí známi potvrdili, že je čerti zastavili, ale to jen z důvodů, že mají na svých autech RZ z jiných okresů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Ne. A nekontrolovali mně ani na hranici okresu i když už jsem hlídku 4× míjel. Mají rozum zvyšovali by akorát množství kontaktů 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Ne. Nedělej paniku. Žádný zákaz opuštění katastrálního území obce neexistuje!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Zatím ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Jo, stalo se, 3 km od baráku. Dokonce jsem i foukal a získal jako prémii plastovou trubičku. Právě dumám, jestli by se nedala nějak využít…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Dochy

Emefej: Ano, neexistuje zákaz opouštět katastr. Existuje jen příkaz zůstat na katastru obce s vyjmenovanými vyjímkami… Pokud Ti to tak připadá lepší…

před 1141 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Zjentku, můžeš mít jinou zkušenost, to Ti neberu. Ale jak můžeš nesouhlasit s mou reálnou zkušeností, kterou bych mohl pravděpodobně i doložit záznamy z kamery, to nechápu 😉 (Asi nebudu mít zaznamenány všechny průjezdy, ale myslím že alespoň 1× jsem tam ten záznam ťukl)

před 1141 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Šlo o řečnický obrat – nesouhlasím s Dochym, BO U NÁS tomu tak není. Jasný, ne?

Tvá odpověď také vyznívá, že rozum mají VŠICHNI kontrolující strážníci. A to není pravda, viz má „narážka“. (;

před 1140 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek