BENYTA

Kontrola zdravotního stavu – potvrzení pro starší řidiče – nutno obnovovat po dvou letech?

Ani kluci policajtský se nemohli shodnout, nakonec řekli 2 roky a pustili nás.Řidiči je 69 let a v dubnu 2011 si nechal vystavit potvrzení od lékaře. Ale v červenci 2011 mu bude 70 let a ptá se, zda to po sedmdesátce nebude mít častější frekvenci. Děkuji.

Nejlepší odpověď
tom004

V 60,v 65,v 70,a potom každé dva roky.Tedy jestli to zase nestačili změnit.

Další odpovědi
standa

Přesná odpověď je tato:
60, 65, 68, 70 a dále po 2 letech…

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/v-kolika-letech-je-nutne-lek-potvrzeni-k-rizeni-auta-a-po-kolika-letech-se-toto-potvrzeni-obnovuje