imiza

Komu prodat nápad na TV reklamu?

Viz. otazka. Mám poměrně dobrý nápad na TV reklamu. Na koho se můžu v tomto případě obrátit?
Díky

Odpovědi
dejavu

Na reklamní agenturu, která reklamy vytváří. Média je jen vysílají. Případně přímo na odd. reklamy a marketingu příslušného podniku, pro který by byla reklama ušita.

JájsemRaibek

Na některou z televizních stanic.

Má to však jeden háček. Tv stanice nekupuje reklamu, ale naopak má z reklamy příjem. Tv stanice prodává vysílací čas na uvedení reklamy.

Drap

Komukoli. Kdo by však koupil nápad se hledá poměrně hodně obtížně.

Tw!st

Sepiš si pár firem, které v televizi právě vysílají reklamy (především ty pro které by tvůj nápad byl vhodný). Vygoogli jejich marketingové manažery a obepiš je.