mirek9777

Jak najít společníka pro podnikání?

Nejlepší odpověď
balca

No ono to nebude lehké,musíš si najít někoho,komu na 101 % důvěřuješ.

Další odpovědi
Kric.ouwner

No , z vlastní zkušenosti i když je malá vím že je nejlepší dobrý kamarád , rodina , přítelkyně , ale je tam horší domluva ale zase máte větší jistotu že vás nějákým způsobem neokrade nebo nepodvede , ale zase když si seženete nějákého cizího společníka nebo člověka který vám pomůže tak pak máte jistě dané úkoly a podle toho koho to byl nápad a kdo do toho dejme tomu vrazil více tak má větší pravomoc, ale vystává zde otázka důvěryhodnosti , buďto se budete často hádat a shazovat práci na toho kamaráda rodinu atd… ale zas máte jistotu že vás nepodvede , a nebo budete mít jasně dané pravidla a úkoly bez vetších tahanicích ale zas s pravděpodobností že vás může podvést …:)…

Michal Kole

Třeba na inzerát 🙂

Osobně bych si společníka nebral, protože čím víc lidí je ve vedení firmy tak tím je více problémů se dohodnout.

anonym

Napiš v jakém oboru !

suaeda

Tichý společník – investor, nebo nemajetný makač?

mirek9777

Jedná se o otevření obchodu s Akvaristikou a chovatelskými potřebami – může být i tichý společník, finanční spoluúčast

mirek9777

Jedná se o otevření obchodu s Akvaristikou a chovatelskými potřebami – může být i tichý společník, finanční spoluúčast