Kulpix

Kolik stojí soustruh na dřevo?

A která je kvalitní značka pro občasné hobby dělání začátečníka?

Odpovědi
Drap

Nelze odpovědět. Je potřeba znát i velikost. Průměr a točná délka.

anonym

Takový dotaz vlož do vyhledávače a budeš vědět cenu na 100% nebo se podívej na inzeráty s tímto strojem a koupíš i levněji.

Kamilovo

Já jsem si nedávno koupil bazarový soustruh a opravdu moc peněz mě nestál. Jediné co jsem na něm pak měnil byla desitčka na soustružení. Tu jsem si však přes https://www.nas­troje.cz/soustru­zeni/desticky-pro-soustruzeni/ dokázal usmlouvat na slušnou cenu, takže se mi tato investice opravdu vyplatila.