helpmelidi

kolik stojí sluchátka a kolik mp4?

Koupila jsem si mp4 se sluchátky za 900 korun (takže ani jedno není moc kvalitní). Zajímalo by mě, kolik z toho stojí sluchátka a kolik mp4. Nemáte někdo tušení? Moc by mi to pomohlo, děkuji.

Nejlepší odpověď
Bedy

Většinou se k těmto zařízením v této cenové relaci dávají obyčejná pecková sluchátka, která na nějaké to běžné poslouchání postačí.
Jejich cena je asi tak 30 Kč – no je to de facto to samé, jako když půjdete k Vietnamcům a koupíte si je tam. Pokud je to nějaký solidnější výrobce, tak pokud ta sluchátka jsou značková, tak by měla aspoň ten půlrok vydržet na rozdíl od těch od Vietnamců, kde vydrží tak měsíc, pak přestane hrát jedno sluchátko nebo se vysype (čest výjimkám).