Tiiit

Kolik stojí očkování proti rakovině děložního čípku?

Slyšela jsem o nějakých slevách či něco takového..

Nejlepší odpověď
Ponytail

V době, kdy jsem se o to zajímala, poskytovala např. VZP poslední dávku (která stála 1000) Kč zdarma. Jednalo se o vakcínu Silgard, 1. dávka 3500 Kč, 2. dávka 3500 Kč a 3. dávka 1000 Kč, kterou následně pojišťovna proplatila. Jak je to dnes nevím, nejlepší by bylo navštívit přímo webové stránky vaší pojišťovny.
Ještě doplňuji, že tato akce se vztahovala na ženy do 26 let věku.

Další odpovědi
dědapetr

Cena očkování
tato očkovací látka není hrazena ze zdravotního pojištění cena za jednu dávku je 3600,00 Kč očkovací látka je dostupná přímo v naší ordinaci.
http://www.gy­nelav.cz/ocko­vaniprotirako­vine.aspx

Lékárna

Pěkný den,probíhají akce třetí dávka zdarma,které standardní cenu významně snižují,viz.link.
Očkovací schéma se skládá celkem ze tří dávek. Za první a druhou dávku dívka zaplatí 3 200 Kč (cena za jednu dávku vakcíny Silgard), resp. 2 700 Kč (cena za jednu dávku vakcíny Cervarix). Za třetí dávku očkovací látky pak dívky zaplatí 1 000 Kč (shodně u obou vakcín).

Zdroj: http://www.vzp­.cz/klienti/vy­hody-a-prispevky/financni-prispevky/treti-davka-zdarma/10-nejcastejsich-otazek-a-odpovedi-k-projektu-vzp-treti-davka-zdarma