Anonym012

Kolik stojí měsíční vlaková jízdenka?

Jezdil bych pracovně z Pardubic do Prahy vlakem a zajímalo by mě, na kolik vyjde měsíční jízdenka vlakem.

Nejlepší odpověď
Mp2

4256 BEZ SLEV
3192 s IN25
2128 s IN50

Mrkni na
Jizdenka.idos.cz
Třeba tam jsou i jiné typy slev

Další odpovědi
Drap

Měsíčník je periodikum vydávané každý měsíc. Žádné s názvem Vlakem , pokud vím tak u nás nevychází.
Měsíční vlaková jízdenka neni měsíčník.

JájsemRaibek

Záleží na tom, jestli bys použil vlakový spoj ČD, Regio nebo Leo. Ceny jsou rozdílné podle dopravce, případně použité slevy.
Rovněž tak je rozdíl platby v hotovosti na pokladně nebo přes net, popř. aplikaci.

Cuca

Kolik stojí vlakové spojení měsíční dopravy z Třebechovic pod Orebem do Hradce Králové.. Pro studenta. Dekuji

independent

Drape, měsíčník je, když už, tak pohádková postava.

JájsemRaibek

Jenže to by musel být Měsíčník :)