MacChill

Kolik si na poště účtují za výměnu natrhlé bankovky?

Nebo nevíte nějaký obchod kde to utratim bez řečí typu: „nemáte jinou? je mi líto já ji nesmim vzít“?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Na poště ti ji vyměnit nemusí, zajdi do banky.

Další odpovědi
tom004

Na poště Ti ji nevymění, a v obchodě nevezmou,protože jim ji zase nevezme banka.Proto tam kde mi vrací papírové bankovky,pořádně je prohlédnu a případně trvám na výměně za jinou nepoškozenou.

simonwlol

Ono teoreticky pokud je jenom trochu natržená němelo vadit, problém je, když kousek chybí.. A vždy záleží kolik chybí..