nevzdelaneja

Kolik si můžu přivydělat za rok bokem bez přiznání?

  • pokud bych si privydelaval napr. pri HPP nejakou cinnosti, na kterou neni potreba ZL, kolik si muzu maximalne vydelat, abych neodvadel dan? Driv to bylo myslim nejakych 20 000 Kč za rok, ale zvedali to, ne?

Odpovědi
Drap

Znáš nějakou činnost, za kterou bereš peníze a nepotřebuješ na ni ŽL? Pokud děláš cokoli pravidelně, musíš to přiznávat a dělat daňové přiznání. Pokud ti daň vyjde nulová, nebudeš platit nic.

Hlada

Zvedalo se to. Nyní to je 30 000 Kč za rok. Jde o příležitostný příjem dle §10/3. Neuvádí se do daňového přiznání.

Lgee

Neomezeně