Loso

Kolik proleti letadel denne po svete?

Nejlepší odpověď
annas

Údaj je z loňského rolku z 3. 7. 2018

„Ve vzduchu byl historicky největší počet letadel. Nad zemským povrchem se v jeden moment pohybovalo 202 157 strojů“

„A právě na přelomu června a července aktuálního roku se podařilo zaznamenat takříkajíc nejrušnější den na obloze v historii. Zdrojem informace je populární FlightRadar24. V jeden okamžik se ve vzduchu nacházelo přesně 202 157 strojů. “

Ve vzduchu byl historicky největší počet letadel. Nad zemským povrchem se v jeden moment pohybovalo 202 157 strojů

https://refresher­.cz/55896-Ve-vzduchu-byl-historicky-nejvetsi-pocet-letadel-Nad-zemskym-povrchem-se-v-jeden-moment-pohybovalo-202-157-stroju

Podívejte se na pohyb letadel v jedné minutě nad Evropou, USA. a Atlantským oceánem.

Pustťe si video – trvá 1 minutu a uvidíte, kolik letadel je ve vzduchu.

https://www.pla­netacestovani­.cz/flightradar24-letecky-provoz-online/

Další odpovědi
Kelt

Nevím přesnou hodnotu, ale nedávno jsem viděl srovnání procento mrtvých na počet přepravených osob. U letadla je to 0,2%. Takže z tohoto hlediska je létání nejbezpečnější. Statistika je jedna věc, na druhou stranu, může někdo zakopnout o práh a praštit se do hlavy a zemřít, i když je zde ještě tisíckrát nižší pravděpodobnost než u toho letadla. V každém případě je škoda každého lidského života.

mosoj

Ani se neptej.
Radar ukazuje letadla která jsou v tomto okamžiku ve vzduchu.
https://www.es­ky.cz/radar
Prostě člověk se chce stůj co stůj zničit.