patmull

Kolik platí OSA (Ochranný svaz autorů) autorům hudby?

Výše poplatků, které se jim musí platit jsou směšné. Zajímalo by mě, zda někdo neví kolik platí autorům např. za jedno zahrání v rádiu nebo na veřejné akci. Když se platí tisíce za to, že se může pouštět v hospodě hudba, to musí být Kabát a Mandrage miliardáři ne? (sarkasmnus)

Odpovědi
setapouch

Tam, kde jsi vzal, ze se kolektivnim spravcum plati tisice, najdes, jake jsou povinnosti kolektivnich spravcu vuci umelcum.
Vse potrebne najdes na www.osa.cz

jáára

no nic, co by chtěli?