_Bůh_

Kolik osob již zemřelo v rusko-ukrajinské válce?

Od ruské anexe Krymu v roce 2014 do dnešního dne.

Foto: Ukrajinský voják v zákopu na frontové linii, obec Propasna, Ukrajina. Fotograf Brendan Hoffman, The New York Times.

Odpovědi
elkon

Měl bys vážit slova. Žádná Rusko-Ukrajinská válka není. Mohlo by to být považováno za poplašnou zprávu.

led

Máte na mysli Rusko-Ukrajinskú vojnu z čias kniežaťa Vladimíra Kyjevského z X.storočia?
Od tých čias sa osudy Ruska a Ukrajiny navzájom prelínajú v mierovom spolužití. Rozluka oboch štátnych zoskupení bola až po zániku Sovietskeho zväzu. Štát Ukrajina ani od tej doby nebol vo vojnovom stave s Ruskom.

Kazatel

Těžko říct, každopádně ochota a přízeň ukrajinských branců bojovat za zájmy oligarchů v nesmyslné válce je myslím jasná.

https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/cla­nek/ukrajinsky-branec-zastrelil-ctyri-gardisty-a-jednu-zenu-40385265#utm_con­tent=ribbonnew­s&utm_term=ukra­jina%20st%C5%9­9elba&utm_medi­um=hint&utm_sou­rce=search.sez­nam.cz

cappuccino

Pokud jsi Buh, tak jsi vsemocny! Boze, prosim te, zabran vsem valkam!!!

_Bůh_

Elkon: Dejte si pár facek. Běžte to Ukrajincům říct do zákopů, a pak se vraťte mi říci, co vám na to řekli. Pokud vám za taková slova dovolí se vrátit.

elkon

Představuješ si to jak „Hurvínek válku“. Jestli jsi tak posedlý, tak tam můžeš vyrazit pomáhat. Protože tuším, že jsi na vojně nebyl, tak bys byl podělanej sotva bys přejel hranice. Plácáš tu o něčem, o čemž nemáš ani páru.

_Bůh_

Elkon: Nemůžu za to, že vás na vojně mazáci šikanovali. Jestli si myslíte, že vojna měla něco společného s armádou nebo snad reálným životem, pak Vás lituji.
Já jen čtu už několik let zprávy o mrtvých z Donbasu, až budete starší, tak si třeba začnete vážit ceny lidského života. Zatím jen odpovídáte jak malý harant způsobem „byl bys podělanej“. Co čekat od celoživotního bažanta.