ReHu

Kolik nás je, na koho nepůsobí kafe?

Nejlepší odpověď
redy

Kávu mohu jen ráno (dopoledne), jinak neusnu (usínám těžko)

.

Další odpovědi
iceT

Po kávě jdu klidně spát

a během deseti minut spím.

gecco

Po kávě jdu klidně spát

Klidně si dám kafe ve 2 ráno a o půl třetí spím…
😉

talka

Po kávě jdu klidně spát

Skoro nic na mne nepůsobí.

Luxx

Kávu mohu jen ráno (dopoledne), jinak neusnu (usínám těžko)

a po zeleném čaji je to ještě horší, to se převaluju i hodinu až dvě a nezaberu a nezaberu…

anonym

Po kávě jdu klidně spát

Na mne kafe, i to od Žida, nepůsobí!

pusinka50

Kávu mohu jen ráno (dopoledne), jinak neusnu (usínám těžko)

Silné ranní instantní kafe s trochou mléka než ho dopiji, pár cigaret k tomu. Bez toho to nejde. Víc kafí nemusím, jen to ranní. Kdybych si ho dala později odpoledne, mám velký problém s usínáním.

RyuzakiKate

Pište jinou variantu, která mě nenapadá :-)

Kafe nepiju, zkoušela jsem ho jednou, páč jsem se chtěla cítit dospěle a nepůsobilo.. jako na povzbuzení, né na dospěláctví :D

lexx

Pište jinou variantu, která mě nenapadá :-)

naprosto nepůsobí, je to kancelářský a společenský rituál, káva je teplá kofola

led

Pište jinou variantu, která mě nenapadá :-)

Káva pôsobí na každého človeka v rôznych situáciách rôzne. Základom je spomalenie ľudského metabolizmu.
Mám odskúšané, vo väčšine prípadov, ak pôjdem spať do 1 hodiny po vypití kávy – spím dobre (a užitočne). Zaspávanie v neskoršom čase ( 1 a viac hodín) už je ťažšie a nasleduje prerušovaný spánok.

střevo

Po kávě jdu klidně spát

a během deseti minut spím. káva je teplá kofola

anonym

Pište jinou variantu, která mě nenapadá :-)

Na kafe já eru,protože když toho nevyužiju.tak si ho ani nedám.