Anonym012

Kolik můžu mít na vkladní knížce?

14.1. 2009 jsem si tam vložil 20Kč, kolik tam nyní můžu mít?

Odpovědi
Drap

Nevíme, sice o jakou knížku se jedná, že přijme i 20 kč, ale v současné době tam více jak 20 kč nebude.

aliendrone

:D :D :D Hele – taky ti může přijít „pozdrav“ z banky, který po připočtení úroků z vkladu, odečtení daní a poplatků za vedení a víbůhco tě mile požádá o doplacení 3000Kč.

Třeba Česká spořitelna – přijdeš tam s tím, že si chceš dát na účet 100Kč, dáš jim pajsku, 2 dvacky a pětku. Paní za přepážkou to shrábne a ty po zkouknutí zůstatku zjistíš, že ti 12 korun ubylo, místo aby se zůstatek o 100 korun navýšil!!! Jak? No poplatek za příjem mincí tam je 112 Kč. (musí přeci nějak zhodnotit tu námahu s příjmem a počítáním mincí, že?) ;) :D :D

Klasická ukázka funkce vrcholně parazitického prasokratického režimu. :)

mosoj

Nic!!
Vkladní knížky se již zrušily. Byly tam sice nějaké lhůty, ale ty jsou již zřejmě pasé.Jestli jsi si vklad nevyzvedl, zřejmě máš smůlu. Doporučuji ověřit.

Lamalam ano, vztahovalo se to pouze na anonymní vkladní knížky. Omlouvám se všem uživatelům.

Arne1

Byly různé vkladní knížky. Především anonymní – ale ty už jsou zrušené. pokud je na jméno, může stále existovat. Některé byly výherní, některé měly charakter dlouhodobého spoření s velmi dlouhou výpovědní lhůtou. Takže nelze jednoznačně odpovědět.

Lamalam

Informuj se v bance.

mosoj > nezrušily!

nyjono

Odpočti popatek za vedení účtu a jsi v mínusu.