VIKTORIÁ

Kolik může stát zlatý řetízek s s vyrytím krátkého textu nebo obrázku?

Nejlepší odpověď
Drap

Nedá se stanovit, záleží jak silný, jak dlouhý a jak zpracovaný. Nápis na řetízek zřejmě nepůjde dost dobře umístit. Cena řetízku se může v běžných relacích pohybovat cca 1,500 – 20,000 kč

Další odpovědi
zjentek

řetízek si vybereš podle váhy a ryzosti zlata a pak si tam necháš vyrýt co chceš. Co já vím, tak průměrná cena rytce je 10 až 30kč za znak, průměrná, a bude se to lišit lokalitou. Př: nechal jsem svému pejskovi vyrýt do známky jeho číslo, město, jméno, mé tel.číslo a ozdobu, to bylo 27znaků a měl jsem to u nás ve zlatnictví do druhého dne za 300kč. O pár metrů dále ve druhém zlatníkovi chtěli za totéž 850kč, tak tak asi ,)