Kryšpín

Kolik může mít důchod ex premiér Topolánek?

Četl jsem jeho názor na zmrazení důchodů aby stát nebyl stále více zadlužen a mladá generace neměla problém.
Doplňuje, že jeho důchod nepokryje ani školné jeho potomka má dobrý nápad tak jak několikrát bylo uvedeno důchodci se uskrovní a hlavní program pětikolky je pomoc UA.

Odpovědi
elkon

Hodně.

Drap

Bezesporu větší, než budeš mít kdy ty. Pomoc spočívá hlavně kromě zbraní v tom, že jim poskytneme dostatek peněz na válku a obnovu,. Tyto peníze jsme si půjčili a budeme to splácet. První miliardu eur už dostal.

Pepa25

Doslova řekl „můj důchod je cca na 15 % mých reálných průměrných příjmů v posledních 30 letech“ viz zdroj – jako ministr měl stovku měsičně, jako premiér 200, jako konzultant něco mezi. Počítejme 150 měsíčně – to by znamenalo důchod 22500. Myslím, že to podstřelil a reálně má důchod 25 – 30 měsíčně.

P.S. Vaše lež „hlavní program pětikolky je pomoc UA“ je hloupá a trapná.

Zdroj: https://ceske­duchody.cz/zpra­vy/mirek-topolanek-muj-duchod-je-smesny-sotva-staci-na-skolne-pro-syna

Kryšpín

Pepa25 máte pravdu já jsem to chybně pochopil není to od názor od pětikolky ale pana premiéra pokud to není dezinformace.
Priority vlády ČR v Radě EU. Musíme napřít maximální úsilí a soustředit se na obnovu UA a její pomocí vstupu do EU. Vláda ČR 15.6.2022 19.39 aktuálně.
Nejsem právník jsem prostý občan tudíž se těžko orientuji co je pravda co polopravda a co dezinformace jinak děkuji za vysvětlení výše penze ex premiéra který se proslavil v tisku jak běhá u špageťáků v negližé se svou chloubou v bojové pohotovosti prvního stupně.

Pepa25

Celá citace je "Musíme napřít maximální úsilí a soustředit se na poválečnou obnovu Ukrajiny a pomoci Ukrajině na její cestě do Evropské unie,“ konstatoval premiér Fiala. „Ruská agrese ale také narušila základní pilíře naší ekonomiky. Energetickou bezpečnost, dodavatelské řetězce, a to ve chvíli, kdy jsme se znovu začali doslova nadechovat po covidu-19. Vystavuje tak kruté zkoušce především ty nejslabší z nás. " Takže na konci máte ty důchodce, které jste úmyslně vynechal … Ano, přesně to co předvádíte jsou dezinformace – zřejmě je to dost ovlivněno tím, co a kde čtete. To problém není, spíš je problém, že si nechcete připustit, že jsou to lži …