Jerry30mikes

Kolik může mít beta stupňů vody?

dekuji

Nejlepší odpověď
Dochy

Vzhledem ke kategorii akvaristika je dotaz celkem dešifrovatelný, ale mohl by být lepší…
Pokud jde o teplotu (což je asi základ) pak wiki říká 24–30. Na jakémsi webu doporučují 26. Ale bacha, betta je rod, můžeš (teoreticky) mít jiný druh, který bude vyžadovat trochu posunuté podmínky.

Další odpovědi
marci1

Jelikož bojovnice pochází z teplých krajin, potřebuje teplotu vody 24–27 °C, proto je podstatné a nezbytné mít v akváriu topné tělísko, které bude vodu ohřívat na požadovanou teplotu. 🙂
https://www.ra­daveterinare.cz/ry­by/clanky/bojov­nice-pestra-asijska-kraska-ktera-potrebuje-prostor-18

elkon

NEDEKUJ a piš srozumitelný dotaz.

Funna

nevím, ale α má určitě 100° piva…

Edison

… jooo.. s těmi formulacemi je to bída… Přitom by stačilo tak málo: „Jak teplou vodu má mít rybička betta?“ (nebo co to je za havěť). Hned je to jasné, srozumitelné a snad i ten, kdo netuší, oč jde to pochopí a nebude si dělat legraci z nesmyslu, žejo, kucí…

Funna

beru kritiku i když nejsem kluk 🙂..ale musíš sám uznat, že takhle zmatený dotaz si nic jiného nezaslouží…

Edison

Jsem si říkal, jestli nemám dopsat „… a děvčata“. 😁

Edison

Naprosto souhlasím… A kdo má pohlaví podle toho nicku poznat? Asi začnu striktně používat středního rodu… 😁

Funna

v pohodě, mě to žíly netrhá .-))…uznávám, že podle veverky s pivem to vypadá spíš na chlapa..

Edison

Podle chování veverky to není veverka ale veverčák… 😁 Takže to bude tim… 😁

Funna

To sice jo, ale i tak je Scrat borec .-)) a jelikož žaludy nejím, mám tam to pivo 🙂