Avatar uživatele
Jerry30mikes

Kolik může mít beta stupňů vody?

dekuji

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Lgee před 1581 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Dochy

Vzhledem ke kategorii akvaristika je dotaz celkem dešifrovatelný, ale mohl by být lepší…
Pokud jde o teplotu (což je asi základ) pak wiki říká 24–30. Na jakémsi webu doporučují 26. Ale bacha, betta je rod, můžeš (teoreticky) mít jiný druh, který bude vyžadovat trochu posunuté podmínky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Jelikož bojovnice pochází z teplých krajin, potřebuje teplotu vody 24–27 °C, proto je podstatné a nezbytné mít v akváriu topné tělísko, které bude vodu ohřívat na požadovanou teplotu. 🙂
https://www.ra­daveterinare.cz/ry­by/clanky/bojov­nice-pestra-asijska-kraska-ktera-potrebuje-prostor-18

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

NEDEKUJ a piš srozumitelný dotaz.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

nevím, ale α má určitě 100° piva…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

… jooo.. s těmi formulacemi je to bída… Přitom by stačilo tak málo: „Jak teplou vodu má mít rybička betta?“ (nebo co to je za havěť). Hned je to jasné, srozumitelné a snad i ten, kdo netuší, oč jde to pochopí a nebude si dělat legraci z nesmyslu, žejo, kucí…

před 1581 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Funna

beru kritiku i když nejsem kluk 🙂..ale musíš sám uznat, že takhle zmatený dotaz si nic jiného nezaslouží…

před 1581 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Jsem si říkal, jestli nemám dopsat „… a děvčata“. 😁

před 1581 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Naprosto souhlasím… A kdo má pohlaví podle toho nicku poznat? Asi začnu striktně používat středního rodu… 😁

před 1581 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Funna

v pohodě, mě to žíly netrhá .-))…uznávám, že podle veverky s pivem to vypadá spíš na chlapa..

před 1581 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Podle chování veverky to není veverka ale veverčák… 😁 Takže to bude tim… 😁

před 1581 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Funna

To sice jo, ale i tak je Scrat borec .-)) a jelikož žaludy nejím, mám tam to pivo 🙂

před 1581 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek