Vampyyri

Peřovec nám nežere. Co s tím?

Máme v akvárku peřovce velkoploutvého, nedávno jsme ho zbavili agresivní spolubydlící a vypadal najednou strašně šťastně a tak dále.
Nedávno se nám úplně mléčně zakalilo akvárko, ryba sebou začala cukat a přestala žrát + se jí objevily na ocásku dvě krupice. Paradoxně poté, co jsme všechny mušle, domečky atd. vyvařili. Tak jsme to zas všechno vyčistili, vodu vyměnili… Voda už je normální, krupice taky zmizely, ale ryba pořád nežere a mám pocit, že křeče taky ještě má.
Mám podezření, že by za to mohly čachry s filtrama. Když ještě byly rybky obě, měli jsme typ A, ten během naší dovolené selhal, tak jsme pořídili typ B. Ten dost vířil vodu a v akvárku se tvořily řasy, tak jsme po čase opět sehnali typ A, který nedělá tolik bublin. A právě v té době, co jsme na něj přešli, se začala rybka chovat divně. Co by s ní tak mohlo být a co s tím máme dělat?

Odpovědi
Elite

Neni lepší se zeptat odborníka? :) Tady ti lidi asi moc neporadí.