Avatar uživatele
iwetax

Kolik měří metrů čtrverečných průměrná paneláková kuchyň

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, tom004 před 4750 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

To záleží na velikosti. Nebývají vůbec stejné. Změř šířku a délku a vynásob to mezi sebou a máš přesnou míru

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Podle typu paneláku (většina kuchyní má půdorys do L),je její průměrná plocha mezi 6 až 10 m2.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fablen

opravuji odpověď: naše paneláková do L má 12,44 m2

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vindic

Naše první měla 6, druhá 8 a třetí 7 m2.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
modrokakocka

pánové, tak sem dejte tipy kde a jak si člověk může navrhnout vlastní kuchyni… to bych teda ráda vyzkoušela a když se mi bude líbit, tak klidně si ji nechám i vyrobit :)

před 2208 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

Souhlas!!! Pokud potřebujete ušetřit místo, tak se vrhněte na vlastní návrh, nebo někoho oslovte a uvidíte že nebudete litovat :)

před 2215 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanak884

to asi záleží … každý to má jinak, ale do paneláku se vřele doporučuje vytvořit kuchyni na míru, aby se ušetřilo místo…

před 2220 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

souhlas s tebou!!! Pak je tam více místa… moje maminka si to tak nechala na bytě… a je za to ráda :) má tam o hodně místa víc

před 2198 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

též mám doma kuchyni na míru a nemůžu si stěžovat :) jsem spokojený. máme tam všechno a navíc máme i víc místa :) a to je potřeba :)

před 2167 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanak884

Takže je to fajn si pořídit takhle kuchyni na míru? Pořád na tím přemýšlím a myslím si, že by to mohla být pohoda :)

před 2165 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

Je to fajn!!! Stojí to za to. Oni si dokážou poradit s jakýmkoliv prostorem a to velmi dobře, jen si vyber dobře :D

před 2160 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanak884

jo jo, už jsem se taky rozhodl že si nechám kuchyni vyrobit na míru a že budu investovat peníze, tak snad se to vyplatí a budu spokojený. Už jen musím vybrat

před 2159 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

FAkt je to lepší ty kuchyně na míru, člověk ušetří místo a má to podle sebe a může si to navrhnout i jak chce :) v tom je to fakt boží :)

před 2138 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanak884

Mně se třeba dost líbí tahle kuchyně http://interi­ery4u.cz/reali­zace/moderni-kuchyn-lipence/ tak přemýšlím o tom, že do toho opravdu půjdu, tak uvidím no :)

před 2137 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

jdi!!! Pokud můžes tak to vyzkoušej a uvidíš že budeš spokojený, jakože bez problémů :) mrkni se na návrhy a taky si to proměř a promysli co jim řekneš :D

před 2131 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanak884

Tak jo, zítra tam zavolám. Jsem moc zvědavý co mi řeknou, snad nebudu čekat dlouho a snad se taky dohodneme :)

před 2130 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

pánové, skrz koho řešíte ty kuchyně? též doma budeme potřebovat udělat rekonstrukci kuchyně a tak se koukám co kde a jak je :))

před 2124 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanak884

záleží co přesně hledáš, klidně ti poradím. Jen jde o nějakou lehkou úpravu, o kompletně novou kuchyni? :)

před 2117 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

jde o kompletně novou kuchyni. Chci ušetřit doma místo, tak si zahrávám s myšlenkou kuchyně na míru, ale popravdě se trochu obávám

před 2110 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

tak co? pokročili jste nějak v té kuchyni na míru? nebo v koupi kuchyně? zajímá mě to!!! 'Dával jsem sem rady a zatím teda bez odezvy :(

před 2104 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

já jsem zatím v hledání a rozhodování se co a jak a kde :) přece jenom nechci to podcenit, když už budu do toho dávat penízky :)

před 2102 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

Tak honem!!! Ať nejsou pak všichni obsazení a nečekáte na kuchyni rok :) víš jak, léto.. všichni rekonstruují a opravují :)

před 2095 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

pokročili jste nějak? Bylo by super vědět nějakou zpětnou vazbu ať si nějak můžu taky zařídit, což?

před 2090 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

Já mám kuchyni už dávno hotovou, ale nevím co teda ostatní kteří se zapojovali do diskuze :) tak uvidíme co a jak z toho bude, jestli vůbec napíšou…

před 2080 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

pokročil jsi nějak? dostal jsi nějakou zprávu nebo tak něco? :) docela by mě to už zajímalo, páč chci s kuchyní taky ještě hnout…

před 2078 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

tak asi žádné novinky v kuchyních se nedějí… neříkej adelickaaa že u tebe nic nového, že ani žádný tip nemáš..???

před 2040 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

no u mě moc nejsou žádné novinky ve světě kuchyní, ale co není může být :)) a u tebe???

před 2038 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

novinky taky u mě nejsou žádné.. ale tak třeba se něco najde, potřebuji zařídit nově jídelnu, tak uvidím jak to dopadne

před 2037 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

u mě taky žádné novinky, ale nevím co ostatní, tak snad nějak budou třeba reagovat :) no uvidíme

před 2036 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

zdá se že né a nebo se proberou a napíšou jak to mají už všechno hotové :D kdo ví…

před 2012 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanak884

hotové není nic :D člověk se nemůže nejdřív rozhodnout a když se rozhodne tak zjistí že potřebuje ještě nějaký čas a peníze a tak… pořád dokola a co vy?

před 2011 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

no je to tak že s tím rozhodováním a vším to prostě trvá, takže se pořádně rozmýšlej a uvidíš :))

před 2007 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

a mezi čím nebo kým se přesně rozhoduješ? Třeba ti pomůžu nebo máš už jasno? :)

před 2008 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek