iwetax

Kolik měří metrů čtrverečných průměrná paneláková kuchyň

Nejlepší odpověď
Drap

To záleží na velikosti. Nebývají vůbec stejné. Změř šířku a délku a vynásob to mezi sebou a máš přesnou míru

Další odpovědi
tom004

Podle typu paneláku (většina kuchyní má půdorys do L),je její průměrná plocha mezi 6 až 10 m2.

fablen

opravuji odpověď: naše paneláková do L má 12,44 m2

vindic

Naše první měla 6, druhá 8 a třetí 7 m2.

modrokakocka

pánové, tak sem dejte tipy kde a jak si člověk může navrhnout vlastní kuchyni… to bych teda ráda vyzkoušela a když se mi bude líbit, tak klidně si ji nechám i vyrobit :)

jancek

Souhlas!!! Pokud potřebujete ušetřit místo, tak se vrhněte na vlastní návrh, nebo někoho oslovte a uvidíte že nebudete litovat :)

hanak884

to asi záleží … každý to má jinak, ale do paneláku se vřele doporučuje vytvořit kuchyni na míru, aby se ušetřilo místo…

adelickaa

souhlas s tebou!!! Pak je tam více místa… moje maminka si to tak nechala na bytě… a je za to ráda :) má tam o hodně místa víc

jancek

též mám doma kuchyni na míru a nemůžu si stěžovat :) jsem spokojený. máme tam všechno a navíc máme i víc místa :) a to je potřeba :)

hanak884

Takže je to fajn si pořídit takhle kuchyni na míru? Pořád na tím přemýšlím a myslím si, že by to mohla být pohoda :)

jancek

Je to fajn!!! Stojí to za to. Oni si dokážou poradit s jakýmkoliv prostorem a to velmi dobře, jen si vyber dobře :D

hanak884

jo jo, už jsem se taky rozhodl že si nechám kuchyni vyrobit na míru a že budu investovat peníze, tak snad se to vyplatí a budu spokojený. Už jen musím vybrat

jancek

FAkt je to lepší ty kuchyně na míru, člověk ušetří místo a má to podle sebe a může si to navrhnout i jak chce :) v tom je to fakt boží :)

hanak884

Mně se třeba dost líbí tahle kuchyně http://interi­ery4u.cz/reali­zace/moderni-kuchyn-lipence/ tak přemýšlím o tom, že do toho opravdu půjdu, tak uvidím no :)

jancek

jdi!!! Pokud můžes tak to vyzkoušej a uvidíš že budeš spokojený, jakože bez problémů :) mrkni se na návrhy a taky si to proměř a promysli co jim řekneš :D

hanak884

Tak jo, zítra tam zavolám. Jsem moc zvědavý co mi řeknou, snad nebudu čekat dlouho a snad se taky dohodneme :)

modrokakocka

pánové, skrz koho řešíte ty kuchyně? též doma budeme potřebovat udělat rekonstrukci kuchyně a tak se koukám co kde a jak je :))

hanak884

záleží co přesně hledáš, klidně ti poradím. Jen jde o nějakou lehkou úpravu, o kompletně novou kuchyni? :)

modrokakocka

jde o kompletně novou kuchyni. Chci ušetřit doma místo, tak si zahrávám s myšlenkou kuchyně na míru, ale popravdě se trochu obávám

jancek

tak co? pokročili jste nějak v té kuchyni na míru? nebo v koupi kuchyně? zajímá mě to!!! 'Dával jsem sem rady a zatím teda bez odezvy :(

modrokakocka

já jsem zatím v hledání a rozhodování se co a jak a kde :) přece jenom nechci to podcenit, když už budu do toho dávat penízky :)

jancek

Tak honem!!! Ať nejsou pak všichni obsazení a nečekáte na kuchyni rok :) víš jak, léto.. všichni rekonstruují a opravují :)

adelickaa

pokročili jste nějak? Bylo by super vědět nějakou zpětnou vazbu ať si nějak můžu taky zařídit, což?

jancek

Já mám kuchyni už dávno hotovou, ale nevím co teda ostatní kteří se zapojovali do diskuze :) tak uvidíme co a jak z toho bude, jestli vůbec napíšou…

adelickaa

pokročil jsi nějak? dostal jsi nějakou zprávu nebo tak něco? :) docela by mě to už zajímalo, páč chci s kuchyní taky ještě hnout…

jancek

tak asi žádné novinky v kuchyních se nedějí… neříkej adelickaaa že u tebe nic nového, že ani žádný tip nemáš..???

adelickaa

no u mě moc nejsou žádné novinky ve světě kuchyní, ale co není může být :)) a u tebe???

jancek

novinky taky u mě nejsou žádné.. ale tak třeba se něco najde, potřebuji zařídit nově jídelnu, tak uvidím jak to dopadne

adelickaa

u mě taky žádné novinky, ale nevím co ostatní, tak snad nějak budou třeba reagovat :) no uvidíme

jancek

zdá se že né a nebo se proberou a napíšou jak to mají už všechno hotové :D kdo ví…

hanak884

hotové není nic :D člověk se nemůže nejdřív rozhodnout a když se rozhodne tak zjistí že potřebuje ještě nějaký čas a peníze a tak… pořád dokola a co vy?

jancek

no je to tak že s tím rozhodováním a vším to prostě trvá, takže se pořádně rozmýšlej a uvidíš :))

adelickaa

a mezi čím nebo kým se přesně rozhoduješ? Třeba ti pomůžu nebo máš už jasno? :)