verka

Kolik kusů si koupíte od výrobku v akci?

Dnes mě upoutala cedule: punčocháče za 3,–kč. Vzala jsem troje. A to se vyplatí, né?
Doplňuji:
Punčocháče nosí i chlapi..... do banky!

Nejlepší odpověď
quentos

podle toho čeho, Piksly kafe klidně tři, ale tři osmikilové balíky pracího prášku by se mi fakt na zádech tahat nechtělo…

Další odpovědi
Miroslavst

K čemu by mi byly punčocháče?

rybíz

Záleží na tom, co to je, jestli se mi to hodí, jak velká sleva je oproti běžné ceně,kterou znám. Například: cukr za poloviční cenu během zavařování, maso třeba na 14 dní dopředu, slunečnicový olej za 17 kč na měsíc dopředu, prací prášky podle potřeby max. jeden navíc.

Jahoda

Některé zboží beru v tolika kusech, kolik je maximálně povoleno. Jindy mi stačí jeden, dva kusy. Je to indivindy.

Bumbes

Většinou vyhledávám hlavně zboží v akci pro své zákazníky, i pro sebe. Někdy se to opravdu vyplatí.

morče

Kkyž je náka akce k
taky záleží co to je a taky jestli se mě to hodí.Třeba prášek tak ten kupuji jeden,ale když je jar,cukr mouka,olej tak koupím ta 2/3ks
Doplňuji:
NĚKDY SE TO OPRAVDU VYPLATÍ

BIGFOOT

V punčocháčích do banky nemůžu, nemám dvě hlavy.BIGFOOT