zjentek

Kolik kilometrů denně ujdu, když za den našourám deset tisíc kroků?

Jen tak se šourám.

Nejlepší odpověď
Kelt

Stačí si změřit délku kroku, udělej 10 kroků a změř si to. Já si to taky dělal, abych vyzkoušel krokoměr. Jenomže jdu po rovině, do kopce, s kopce, přešlápnu, sednu si, prostě každý pohyb zaznamená krok. Tak jsem ten krokoměr dal pryč. A jestli se šouráš, kmitáš nebo se loudáš a děláš 10 000 kroků, tak ujdeš vždy stejně podle délky kroku.

Další odpovědi
dust8

Pořiď si nějakej krokometr. Dneska je umí kdejakej fitness náramek. :)

Kepler

Průměrný krok měří cca 0,75 m. Takže 10 000 × 0,75 je …ééé, to už je na mně moc.

jsemjá

Otázka zní, kolik jsi jich udělal, a kde, jsi je udělal, a tak dále.

zjentek

Keplere, a průměrný šour?