Kiti

Kolik kg kýty na gril pro 18 osob?

Stejky fakt nebudou, budem to pict vcelku a okrajovat.
Neni treba hned urazet, ackoliv co se masa tyce, moc toho optavdu nevim, protoze ho nejim.
Akce nebude pro me, proto maso bude.

Nejlepší odpověď
brillant

Osobně bych místo kýty použil krkovičku, kotletu nebo panenku. Množství záleží na velikosti porce jakou chceš dělat. Za mě by bylo potřeba tak 3–4 kg masa.

Další odpovědi
anonym

Vzal bych celou menší, tzn. od 8 kg s kostí a pokud možno již naloženou.

Drap

Pokud budeš dělat 100g porce (což je 10 dag), tak ti bude stačit 1,8 kg.

zjentek

Pokud to není akce pro děti, tak kilo masa je na tři steaky. Tak 6kg, i když, já bych si dal třeba dva, kdyby k tomu byly feferonky. A je to na steaky? Na mišmaš z masa stačí méně, jestli tam plánuješ zeleninu, houby a tak. Takže tady víme prd, každopádně jestli budou steaky a z kýty, tak to seš neznaboh, promiň. Lepší je kotleba atd.

Nikdo neuráží, neznaboh není urážka. Naopak to může být i pochvala.

Tw!st

Osobně bych udělal nejméně 2,5kg-4kg. Záleží kolik kdo sní, mě by 100g asi nestačilo.

Jana5678

Nedovedu si představit, jak můžeš grilovat maso a sám ho nejíst, to jsi opravdu dobrý kamarád, když tohle děláš. Já bych asi koupil osm kilogramů, to by mělo podle mě stačit. U nás griluje můj tatínek a je to vždycky ta nejlepší pochoutka, jelikož si na tom opravdu nechá záležet. Již od rána rozpaluje gril pod pergolou, kterou si pořídil na https://www.gro­werstore.cz/, aby měl správně rozpálené uhlíky.

Kepler

Boreczech: asi tak, i když 6 kilo by taky stačilo. 100 g na osobu by dětská porce ve školní jídelně. Propadl bych se studem, kdyby na někoho nevyšlo, zvlášť kdyby ten fláček masa byl dobře naložený.

Kepler

A na rošt patří prorostlé maso a ne kýta, nebo panenka.

brillant

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=biqfJRbX__k
https://www.go­ogle.cz/?clien­t=opera#q=panen­ka+gril

Kepler

Jistě, chutě jsou různé a kdejaký blb dnes v TV dělá šéfkuchaře. Já si teda ze zubů nehodlám tahat dietní maso. Může to být dobré, ale chutné ne.