Avatar uživatele
Kepler

Kolik hotovosti si měsíčně necháváte pro sebe, pokud vše, kde je to možné, platíte kartou?

Já jsem zjistil, že mi stačí tisícikoruna, jen vyjímečně víc.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? terry, dust8, DoTazatel před 1625 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

zvláštně položená otázka…pro sebe si nechávám všechno co vydělám…nikde hotovost nerozdávám, jestli ty jo, tak já si přijdu .-)))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

V hotovosti mám 500 až 1.000 Kč, ale já preferuji běžný účet. Na bú mám většinou kolem 33.000 Kč.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jáára

Nemůžu mít účet. Když jsem měl, tak jsem platil většinou bezhotovostně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Tak litr denně není málo, abych ti pravdu řekl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

To co dostanu, to jsou mé peníze. Platím z nich některé pravidelné platby a v běžném provozu platím hotovostí a kartoun pouze tam, kde jiný způsob platby neni možný.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Funna: šlo mi o to, jaký podíl plateb realizuješ bezhotovostně. Ale klidně přijď, v hospodách se platí většinou hotovostí…:-))

před 1624 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Funna

tvou otázku jsem pochopila, ale i tak měla znít jinak a to: „Kolik hotovosti za měsíc utratíte, když skoro vše platíte bezhotovostně?“, protože např. já si nemám co nechat, protože žádnou výplatu nedostanu v mincích a bankovkách, vše chodí rovnou na účet…a ad hospoda – nechci peníze vydat za služby, ale od tebe dostat ty, které si nenecháš pro sebe .-)…

před 1624 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… jo, ale od tý doby, co se v nich nekouří, jsem tam nenechal ani korunu …

před 1624 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

zjentek: psal jsem litr MĚSÍČNĚ!

před 1624 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Tak to je naokak hodně málo. To bych si své oblíbené goodies asi nemohl dovolit.

před 1624 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek