autacek

Kolik času týdně věnujete sportu?

Odpovědi
dubraro

Žádný.

jirka F

Pramálo,nejvíc na kole cca 5 km jednou týdně,a pak také turistika asi tak tři dny v týdnu chodím 3km.

Mc Merkurion

… když já nevím, kde je rozdíl mezi prací a sportem, jestliže je pohyb sport, tak hoidně, jestliže považujeme za sport šachy, tak žádný …

led

Pokiaľ za šport považujete aj chôdzu do práce, na nákupy, venčenie psa a iné pohyby nôh v presune vzpriameného človeka z bodu A bo bodu B, tak niekedy viac, než by sa dalo hovoriť o rekreačnom športe. Podľa merania je to v priemere 80km/týždeň, čas si už môžte vypočítať.

Drap

Každý den 1 – 2 hodiny. – hraji šachy

pizlicka

Každý den,7 krát týdně. 20 minut kalanetika,po­silování břicha,3 hodiny tanec,nebo rychlá chůze.