Sarlota1309

kolik by měla vážit 12tiletá holka s 154 cm

Odpovědi
Rokio

Řekl bych, že 50 až 55 kg by bylo tak akorát. Ideální je štíhlé, ale zdravě vypadající tělo.

da ny

Podle tělesné konstituce asi tak, minimálně 47 , 50 až 58 kg.
Maximálně 60 kgf.

Pepa25

Výška 154 cm pro 12letou dívku je naprosto normální, velmi mírně pod průměrem. Této výšce by měla odpovídat váha 45 kg ± 5 kg, viz růstové tabulky v odkazu.

Zdroj: http://www.szu­.cz/uploads/do­cuments/czzp/rus­tove_grafy/HmKtv100_­160d.pdf

zjentek

45 kilo!

Rokio, nemusí nutně být typ dívky pro Marty Kollera. (;

PepasAvalonu

Každý má jinák těžké kosti :D tak těžko říct. Kašli na anorexii a hlídání si KOLIK toho sníš. Jez hodně (dostatečně), jez zdravě, cvič.
„Nezdravě“ hubená holka a zdravě hubená holka může mít váhový rozdíl i skoro 20 kg (trochu přeháním, abych to zdůraznil). Jedna je hubená jen díky tomu, že drží diety a třeba ani moc nejí. Druhá je hubená, protože cvičí. Ale obě vypadají na pohled skoro stejně – ta, která cvičí může mít akorát takový kulatější zadek (od dřepů) namísto plochého, trochu břišáky a jinak žádný viditelný tuk a podobně (a taky je určitě zdravější). Taková 155 cm vysoká holka může mít něco nad 40 kg ale taky kolem 60 kg – i nad. Jedna ale moc nejí a hlídá se (takový náběh na anorexii) a ta druhá cvičí. Ale obě jsou hubené. A neboj, ta která cvičí nemá svaliska – jen nemá tuky a svalstvo má zpevněné (nikoli mohutné), kůži naplou – žádné tukové nerovnosti a ten zadek taky udělá svoje (nějaké to kilo), a vypadá líp. Jak se říká, jedno kilo svalů a jedno kilo tuků je pořád jedno kilo, ale sets sakra obojí vypadá jinak a svaly teda o dost líp (kilo svalů je prostorově mnohem menší než kilo tuku), navíc i esteticky to vypadá líp, svaly jsou taková „ušlechtilá“ vlákna, kdežto tuky jsou takový „rosolovitý“ blivajz.
https://miro.me­dium.com/max/600­/1*XniqdwlTQOm­PjjfwiOeOEA.jpeg

12-ti letá holka, 154 cm, která necvičí by ASI měla vážit kolem 50 kg (klidně i nad). To už záleží na celkové postavě, jak uvádí da ny. Spíš monžá něco pod 50, ale do 16-ti pravděpodobně ještě narosteš a zesílíš, takže logicky trochu na váze určitě přibereš, pokud jsi hubená.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

metro

Pepa25 zřejmě jako jediný z odpovídajících umí psát číslovky číslicemi…