Avatar uživatele
annas

Koho považujete za legendu televizní zábavy?

Otázka mě napadla v souvislosti se včerejším poslechem rozhlasu. Šlo o pořad věnovaný Miloši Kopeckému, nezapomenutelnému dr. Štrosmajerovi z Nemocnice na kraji města. Věděl, že lidé ho milují jako pánaboha, a to, že jsou takhle hloupí, mu kazilo pocit ze sebe i z toho, co dělá. Nemohl z toho mít radost. Trpěl za paní, která se v Dušní ulici divila: „Jak to, že tady vystupujete z auta, když jste ještě před pěti minutama operoval a měl starosti s dr. Cvachem?“

Sledujete rádi reprízy televizních pořadů – např. s Vladimírem Menšíkem či jinými „baviči“? Kdo patří či patřil k vašim oblíbeným?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, led, panenka, lorja, anonym, vagra, kapka, flodur, Pepexxx, anonym před 4988 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Vladimír Menšík,Jiří Sovák,Miloš Kopecký,Josef Kemr,Josef Hlinomaz,Stela Zázvorková prostě ta stará garda herců kteří ač někdy už velmi nemocní a s bolestmi hráli jako by se nic nedělo do poslední chvíle.Tato plejáda herců jsou celebrity,ale oni by o toto označení nestáli narozdíl od nějakých pseudoherců a rychlokvašek.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

doplním ešte pana Miroslava Horníčka – legendu samu o sebe.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ivu Janzurovou,Helenu Ruzickovou,Stelu Zazvorkovou,Josef Abrham,Josef Dvorak,ale i Hana Maciuchova,Kveta Fialova,Jan Preucil,Petr Stepanek,Petr Kostka a pan Kodet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Všichni zde uvedení byli nebo stále jsou skvělí a musím tedy souhlasit.
Kdyby byla ale anketa, kde bych se musela rozhodnout pro jednoho jediného /či jedinou/, dala bych hlas Vladimíru Menšíkovi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepexxx

Jedině VLastu Buriana ten byl nejlepší a je mi jedno že filmy s ním jsou černobílé :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Všichno jmenovaní jsou skvělí. Dodala bych ještě např. M.Šimka. Škoda ho, patří mezi mé nejoblíbenější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Já mám ráda Jiřího Sováka,Miloše Kopeckého a Miroslava Šimka.A jsem ráda,že letošní léto dopoledne při vaření dávají kvalitní zábavu.U tele­varieté se nejde nezasmát,ikdyž Bohdalovou nemám ráda jako člověka,tak herečka je dobrá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Bohdalová-Dvořák to také mělo dobrou uroveň.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

Jednoznačně Jan Werich,z toho mála ,co mu dovolili dělat,je užasná podívaná a nepřekonaná a nepřekonatelná
prostě inteligentní humor,který postrádám,
jen Luděk Nekuda,a nebo trochu Wimr.
a pak dlouhá mezera.....

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek