annas

Koho považujete za legendu televizní zábavy?

Otázka mě napadla v souvislosti se včerejším poslechem rozhlasu. Šlo o pořad věnovaný Miloši Kopeckému, nezapomenutelnému dr. Štrosmajerovi z Nemocnice na kraji města. Věděl, že lidé ho milují jako pánaboha, a to, že jsou takhle hloupí, mu kazilo pocit ze sebe i z toho, co dělá. Nemohl z toho mít radost. Trpěl za paní, která se v Dušní ulici divila: „Jak to, že tady vystupujete z auta, když jste ještě před pěti minutama operoval a měl starosti s dr. Cvachem?“

Sledujete rádi reprízy televizních pořadů – např. s Vladimírem Menšíkem či jinými „baviči“? Kdo patří či patřil k vašim oblíbeným?

Nejlepší odpověď
ten který je

Vladimír Menšík,Jiří Sovák,Miloš Kopecký,Josef Kemr,Josef Hlinomaz,Stela Zázvorková prostě ta stará garda herců kteří ač někdy už velmi nemocní a s bolestmi hráli jako by se nic nedělo do poslední chvíle.Tato plejáda herců jsou celebrity,ale oni by o toto označení nestáli narozdíl od nějakých pseudoherců a rychlokvašek.

Další odpovědi
led

doplním ešte pana Miroslava Horníčka – legendu samu o sebe.

anonym

Ivu Janzurovou,Helenu Ruzickovou,Stelu Zazvorkovou,Josef Abrham,Josef Dvorak,ale i Hana Maciuchova,Kveta Fialova,Jan Preucil,Petr Stepanek,Petr Kostka a pan Kodet.

kapka

Všichni zde uvedení byli nebo stále jsou skvělí a musím tedy souhlasit.
Kdyby byla ale anketa, kde bych se musela rozhodnout pro jednoho jediného /či jedinou/, dala bych hlas Vladimíru Menšíkovi.

Pepexxx

Jedině VLastu Buriana ten byl nejlepší a je mi jedno že filmy s ním jsou černobílé :)

ReHu

Všichno jmenovaní jsou skvělí. Dodala bych ještě např. M.Šimka. Škoda ho, patří mezi mé nejoblíbenější.

martina1

Já mám ráda Jiřího Sováka,Miloše Kopeckého a Miroslava Šimka.A jsem ráda,že letošní léto dopoledne při vaření dávají kvalitní zábavu.U tele­varieté se nejde nezasmát,ikdyž Bohdalovou nemám ráda jako člověka,tak herečka je dobrá.

oskar

Bohdalová-Dvořák to také mělo dobrou uroveň.

pondělí

Jednoznačně Jan Werich,z toho mála ,co mu dovolili dělat,je užasná podívaná a nepřekonaná a nepřekonatelná
prostě inteligentní humor,který postrádám,
jen Luděk Nekuda,a nebo trochu Wimr.
a pak dlouhá mezera.....