dede69

Koho používáte na doručení květin?

Nikdy jsem neposílal květiny tak daleko. Potřebuji poslat kytici sestře do Kanady. Máte zkušenosti s laflora.cz? Budu rád za jakékoliv zkušenosti, díky. Denis

Odpovědi
jáára

Si najdi kanadské doručovadlo květin.

petrdostal

Do ciziny jsem květiny ještě neposílal, takže nemůžu říct. Ale asi bych si taky spíš našel tamější květinářství a od nich nechal květiny poslat. U nás využívám rozvoz květin poměrně často. Objednávám si ho u https://www.flo­rea.cz/ a mám to pak bez starostí.